Архив рубрики: Новости

Жителі Дніпропетровщини та Кіровоградщини утворили «Ланцюг єдності»

Жителі Дніпропетровщини та Кіровоградщини утворили «Ланцюг єдності»

На межі Дніпропетровської та Кіровоградської областей сьогодні відбулася акція «Ланцюг єдності».

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина».

До акції долучилися декілька сотень жителів міст Кам’янське, Вільногірськ, Жовті Води, П’ятихатського та Криворізького районів Дніпропетровщини та прилягаючих регіонів Кіровоградщини. Взявшись за руки, вони утворили «Ланцюг єдності».

«Вже не перше десятиріччя Україна відзначає 22 січня День соборності, який символізує єдність України. Але нині ця пам’ятна дата має для нас особливий підтекст. Саме сьогодні відбувається з’їзд з висунення кандидатом у Президенти України Юлії Тимошенко, людини, яка за сьогоднішньої непростої ситуації спроможна по – справжньому об’єднати Україну», — наголосив у своєму виступі під акції заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олег Робкін.

28 золотых медалей: каменчане успешно выступили на областной чемпионате по тхэквондо

В Каменском на базе спортивного комплекса «Прометей» завершился чемпионат Днепропетровской области по тхэквондо. В соревнованиях приняли участие одиннадцать команд из пяти городов Днепропетровщины — Днепра, Каменского, Кривого Рога, Никополя и Новомосковска. Читать далее 28 золотых медалей: каменчане успешно выступили на областной чемпионате по тхэквондо

Ко Дню объятий: в Каменском прошла акция «Служба спасения всегда рядом!»

21 января по случаю Международного дня объятий спасатели Каменского провели акцию «Служба спасения всегда рядом!». Читать далее Ко Дню объятий: в Каменском прошла акция «Служба спасения всегда рядом!»

Сказки, выставки и танцы на льду: план культурных мероприятий в Каменском

Программа мероприятий в учреждениях культуры Каменского с 23 по 30 января. Читать далее Сказки, выставки и танцы на льду: план культурных мероприятий в Каменском

Душевное тепло и хорошее настроение: в Каменском отметили День объятий

Ежегодно 21 января Молодежный совет Каменского совместно с департаментом по гуманитарным вопросам городского совета проводит социальную акцию «Обнимемся, потому что мы одна семья», посвященную Международному дню объятий. Читать далее Душевное тепло и хорошее настроение: в Каменском отметили День объятий

В одной из школ Каменского чистят снег лопатой с символикой Герба Украины

Январь выдался достаточно снежным. Но каменскую школу №42 этот факт не огорчает. В учебном заведении достаточно инструментов для борьбы с непогодой. Среди прочих есть и лопата с символикой государственного Герба Украины. Читать далее В одной из школ Каменского чистят снег лопатой с символикой Герба Украины

ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО: ЗРОСТАННЯ ЕКОНОМІКИ, ЗМЕНШЕННЯ ЦІНИ НА ГАЗ ТА НОВА КОНСТИТУЦІЯ

У понеділок лідерка президентських перегонів Юлія Тимошенко виступила з програмною доповіддю на телеканалі ICTV у програмі «Свобода слова». І поки інші претенденти визначаються зі своїми переконаннями та уподобаннями, щоб сподобатись виборцю, Юлія Тимошенко підійшла до виборів з цілісною програмною стратегією, над якою протягом останніх трьох років працювала велика команда експертів, фінансистів, юристів, економістів тощо. Це відрізняє її від всієї когорти кандидатів і ще раз доводить, що вона виступає єдиним професійним менеджером серед політиків України, який формує політику десятиліть, а не одного виборчого циклу.

Останні цифри соціологічних опитувань, які показують однозначний вихід Тимошенко у другий тур виборів та перемога на виборах депутатів у об’єднані територіальні громади доводять, що активний виборець довіряє лідеру «Батьківщини» як сильному політику з великим досвідом державного управління та вірить у Новий курс України.

Порядок денний складається з трьох базових речей, про які говорить Тимошенко.

Перша річ – загальні правила достойного співжиття для українського народу. У найближчий час експертною командою буде завершено підготовку тексту нової Конституції України, яку запропонують до всенародного обговорення. У відповідь на питання гостей студії, Тимошенко зазначила, що новий президент, не вносячи жодної зміни до тексту, винесе проект нової Конституцію на всеукраїнський референдум. І це її принципова позиція: народ вперше має взяти безпосередню участь у написанні та ухваленні Конституції як втілення суспільного договору між громадянським суспільством та державою. Косметичними змінами до нинішньої Конституції, спущеними згори, та формальним депутатським обговоренням отруйне двовладдя, гнилу виборчу систему та клановий характер державного механізму не змінити.

Нова народна конституція має ліквідувати кланово-олігархічну систему та надати максимальні можливості для розвитку кожного, створить справді діючі інструменти контролю над владою. Наприклад, вибори в парламент у два тури та надання більшості мандатів тій партії, що набрала найбільше голосів, позбавить українську політику від коаліціади, квотного розподілу посад та парламентської корупції.

Чи можуть прийняти такі зміни нинішні депутати так званої «коаліції», залежні від тих самих олігархів та звиклі до безкарності? Сумніваюсь. До речі, вони вже розповідають, що всеукраїнський референдум неможливо організувати, бо, бачте, відсутній закон про референдум. Конституція передбачає референдум як інструмент народовладдя і очевидно, що такий референдум буде мати установчий характер.

Друге і більш нагальне питання, яке потрібно негайно вирішити — це порятунок родинних бюджетів, що вже з січня відчують підвищення ціни на газ на собі. У виступі Тимошенко заявила, що одразу після перемоги на виборах новий Президент внесе до парламенту законопроект про зміну порядку забезпечення населення газом та закріплення чіткого нормативу рентабельності у 30%. Українці отримають газ власного видобутку за вдвічі нижчою ціною, що суттєво зменшить видатки на житлово-комунальні послуги. І навела промовистий приклад: у Казахстані свій газ продають народові по 80-90 доларів США за тисячу кубометрів, а нам по 305 доларів з 2014 року.

Але попри важливість політичних та гуманітарних питань, без сильної економіки країна не здатна ні захистити себе, ні конкурувати на світовому ринку. За словами Тимошенко, на сьогодні в Україні сформована команда, яка має план відродження та стрімкого розвитку держави. Першочергове завдання нового президента, зазначає лідер партії «Батьківщина, – запустити економіку! Зробити це можливо, впровадивши «Новий економічний курс» — серію чітко зрозумілих та прорахованих кроків, які дозволять створити умова для чесної конкуренції та знищення паразитуючих монополій, стимулювати розвиток малого та середнього бізнесу, впровадити інноваційні промислові проекти, забезпечити соціальні гарантії для кожного громадянина.

Тимошенко пропонує акцентувати увагу на встановлення відсотків по кредитам на рівні 3%, скасування ПДВ та зменшення сукупного фіскального навантаження на бізнес, запуск персоніфікованої пенсійної системи, демонополізація Нацбанку, розвиток сімейного фермерства та аграрної науки, захисті землі від тотального продажу та рейдерства, запровадження для аграріїв  єдиного податку на гектар землі, залучення представників національних асоціацій товаровиробників та професійних спільнот до управління державою, запровадження електронних систем для ухвалення та реалізації державних рішень. Планові показники амбітні, але досяжні: прискорення економічного зростання не менше як на 7%, вирівнювання упродовж 5 років середньої заробітної плати до рівня доходів мешканців сусідньої Польщі. Водночас, слід розуміти, що економічне піднесення має базуватися на зростанні купівельної спроможності громадян. А це дозволить виграти конкуренцію за людину.

 

Олег ПОСТЕРНАК,

політичний аналітик

«Развить культуру чистоты»: в Каменском предлагают штрафовать разбрасывающих мусор

Обращение с требованием штрафовать тех, кто мусорит на улицах Каменского, появилось на сайте «Единой системы местных петиций». Читать далее «Развить культуру чистоты»: в Каменском предлагают штрафовать разбрасывающих мусор

Каменской ж/д вокзал – «страшный сон для пассажира»: интим бомжей и банда наркоманов

Многие каменчане жалуются на бездомных людей, которые «прописались» на железнодорожном вокзале в Каменском. А ведь повод есть: в здании вокзала они мусорят, курят, распивают алкогольные напитки, ругаются матом, справляют свою нужду прямо под себя и даже занимаются интимом. Из-за этого пассажирам даже в лютые морозы приходится ждать свои поезда на улице. В зале ожидания неприятно пахнет, а пьяные и просящие денег на очередной стакан водки люди эстетического удовольствия точно не доставляют. Работники станции не в силах разобраться с этой проблемой самостоятельно, поэтому они обратились за помощью в редакцию «5692». Читать далее Каменской ж/д вокзал – «страшный сон для пассажира»: интим бомжей и банда наркоманов

Как каменчанам правильно оплачивать долг за электроэнергию

В январе жители Днепропетровщины получили платежки за электроэнергию, потребленную в декабре прошлого года, поэтому в документе последний раз указанные старые реквизиты. Уже в феврале они изменятся в соответствии с требованиями реформы энергетического рынка Украины. Читать далее Как каменчанам правильно оплачивать долг за электроэнергию