Кам’янським медикам нагадали про запобігання коррупції

В кінці серпня Кам’янська громада отримала в своє розпорядження лікарні, які раніше були на балансі обласної ради. Згідно розпорядження мера, нині в лікарнях проводиться аудит, а також роз’яснюють працівникам про необхідність запобігання корупції. В одній з таких антикорупційних конференцій взяла участь заступник міського голови Світлана Колісніченко.

Звертаю увагу, що 18 жовтня поточного року відбулися зміни до Закону України «Про запобігання корупції», які є обов’язковими до виконання юридичними особами публічного права, якими ви є на теперішній час. Ці зміни в законодавстві радикальні, тож я прошу всіх співпрацювати із відділом запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами міської ради. Якщо у вас виникають певні питання, обов’язково консультуйтеся і відпрацьовуйте їх із фахівцями відділу. Адже покарання за недотримання закону для посадовців дуже суворі, – сказала Світлана Колісніченко.

Медиків не залишать сам-на-сам з новими правилами в законодавстві. Практичну допомогу надаватимуть профільні юридичні консультанти. Зрештою, працівникам необхідна допомога в правильному заповненні електронних декларацій, аби не трапилась помилка, що може призвести до небажаних наслідків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *