У Кам’янському триває оновлення лікарень

Масштабний проєкт реалізують завдяки перемозі у грантовому конкурсі Європейського інвестиційного банку. Про це повідомив мер Кам’янського Андрій Білоусов.

За рахунок залучених інвестицій оновлюють найбільші та ключові лікарні — № 7, 8, 9, а також амбулаторію на вулиці Сергія Слісаренка. Ці медичні заклади обслуговують як мешканців Кам’янського, так і всього Кам’янського району – загалом близько пів мільйона людей.

У вівторок, 22 липня, міський голова оглянув перебіг робіт. За його словами, ремонти тривають згідно з графіком. Будівельники працюють як усередині приміщень, так і зовні:

  • здійснюється заміна застарілих комунікацій,
  • ремонтуються відділення, які ще не були оновлені, утеплюються фасади,
  • проводиться благоустрій прилеглих територій.

Вже до середини вересня повністю завершать усі ремонтні роботи у лікарні № 8 та амбулаторії на Слісаренка. Роботи в лікарні № 9, а також перший етап модернізації лікарні № 7 будуть виконані до кінця поточного року.

“Дякую підприємству «КАМЕТ-СТАЛЬ» групи «Метінвест» за співфінансування та підтримку такого важливого для громади проєкту. Працюємо, щоб кожен заклад охорони здоров’я відповідав сучасним стандартам і забезпечував комфорт для пацієнтів та медичного персоналу”, – сказав міський голова.

Читайте також:

Як зберегти зір – поради досвідченого лікаря

Телефони медичних кол-центрів Кам’янського: виклик лікаря та консультації