Архив рубрики: Новости

У Кам’янському відкрили реабілітаційний центр для ветеранів і учасників ООС

У Кам’янському відкрили реабілітаційний центр для ветеранів і учасників ООС У Кам’янському відбулося відкриття сучасного реабілітаційного центру для ветеранів, учасників ООС і інших цільових груп населення на базі комунального закладу «Міська лікарня №5». Проект реалізований в результаті взаємодії Світового банку, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо поміщених осіб та міської влади. У відділеннях виконали ремонт внутрішніх приміщень, обладнали палати, встановили сучасне реабілітаційне та медичне обладнання, модернізували фізіотерапевтичне відділення, створили відділення психологічної реабілітації та лікувальної фізкультури. Під час відкриття медичного закладу медики провели презентацію відділень для всіх гостей, в числі яких були учасники бойових дій, представники ГО «Патріот-2015».

«Я вдячний Міністерству з питань тимчасово окупованих територій за те, що спільно зі Світовим банком виділили фінансування на будівництво реабілітаційного центру в нашому місті. Символічно, що відкриття проходить в День Державного Прапора та до 28-ї річниці Незалежності України. У Кам’янському понад 1000 учасників і ветеранів ООС і я радий, що хлопці зможуть отримувати тут висококваліфіковану медичну допомогу», — сказав Андрій Білоусов.

Центр розрахований на 41 палату підвищеного комфорту. Проходити комплексну реабілітацію тут зможуть одночасно 100 пацієнтів.

Екс-губернатору Запоріжжя оголосили підозру через декларацію

Колишньому очільнику однієї з Обласних державних адміністрації повідомили про підозру у неподанні декларації та декларуванні недостовірної інформації.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура, не називаючи ім’я підозрюваного.

Зазначається, що 9 липня прокурори САП погодили, а детективи Національного антикорупційного бюро оголосили чиновнику підозру.

Слідство стверджує, що він не подав декларацію за 2015 рік та вніс недостовірні дані до декларацій за 2016 та 2017 роки.

За даними джерел «Української правди» в антикорупційних органах, йдеться про екс-очільника Запорізької області Костянтина Бриля.

«Чиновник у деклараціях за 2016 та 2017 роки не вказав майно, а саме: об’єкти нерухомості, у тому числі земельну ділянку, автомобілі, а також доходи та корпоративні права, на загальну суму майже 35 млн грн та 8 млн грн відповідно», – зазначається в офіційному повідомленні САП.

Екс-губернатор не з’явився на виклик детективів НАБУ та не перебуває за місцем проживання, тому повідомлення про підозру йому направили поштою.

Нагадаємо:

  • У 2017 році антикорупційна комісія при ОДА підписала протокол з рішенням направити його в Генпрокуратуру, САП и НАЗК про незаконне збагачення Костянтина Бриля. У ньому зазначалося, що виявлені статки не відповідають задекларованим прибуткам губернатора Запоріжжя.
  • Сам Бриль пізніше скасував цю комісію, в якій розповіли про його незаконне збагачення.
  • У 2018 році журналісти дізнались, що Бриль не вказав у декларації Range Rover і 4 Mercedes, а також не відобразив чималі витрати на закордонні подорожі.

 

Соня Лукашова, УП

Які проекти Бюджету участі перемогли в Кам’янському

З 3 червня в Кам’янському почнуть реалізовувати проекти, що перемогли у цьогорічному голосуванні в рамках «Бюджету участі». Вього, на них виділили 2,5 мільйони гривень з міської скарбниці.

31 травня координаційна рада «Бюджету участі» в місьраді Кам’янського вже затвердила проекти, що будуть втілюватись в місті з початку літа. Їх всього 14 зі 104.

Варто зауважити, що в цьому етапі координаційна рада змінила розподілення коштів серед переможців. Їх обирали не з загального рейтингу, а серед переможців у кожній сфері, на яку виділили певний відсоток від загальної суми. Таким чином всі проекти розподілили на чотири групи: освіта, інфраструктура, медицина та спорт, екологія, культура, які йшли одним блоком.

Ще два проекти підібрали за залишковим принципом. Справа в тому, що після розподілення коштів по сферам лишилось 233 тисячі гривень. Один  проект обрали у загальному рейтингу. Ним став спортивний майданчик у СЗШ № 22 вартістю 199 тисяч гривен. Другий проект підбирали за вартістю. Під цей критерій підійшов візок з гідроприводом для лікарні № 7. Також під нього виділили додаткові кошти з бюджету. Загальна вартість — 38 тисяч гривень.

В Кам’яському вкрали камери відеоспостереження

В Південному районі Кам’янського злочинці вкрали чотири камери відоспостереження, які були встановлені в рамках проекту «Безпечне місто».

Як повідомляє Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області, крадіїв було двоє — 19 та 20 років. Злочинців затримали, тепер їм загрожує звинувачення за статтею 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Якщо суд доведе вину молодиків, вони можуть опинитись за ґратами на строк до п’яти років.

 

 

У Кам’янському провели нараду з питань підготовки до святкування Великодня

23 квітня під головуванням міського голови Андрія Білоусова відбулася нарада з питань святкування Великодня та проведення поминальних днів у Кам’янському.
У ході наради керівникам комунальних служб та відповідних структурних підрозділів міської ради було дано низку доручень. Серед них, забезпечити в безперебійну роботу освітлення у Великодню ніч центральних вулиць і територій, прилеглих до храмів міста, привести до належного санітарного стану міські кладовища та впорядкувати прилеглі до них території.
У посиленому режимі працюватиме громадський транспорт, особливо на маршрутах, актуальних в святкові дні. Правоохоронці та рятувальники забезпечать охорону громадського порядку. Передбачено чергування карет швидкої медичної допомоги поряд з цвинтарями та храмами міста.
Представники духовенства вже підготувалися і чекають прихожан на святкове Богослужіння.

Кам’янський міський голова доручив перевірити увесь громадський транспорт

Вранці, 23 квітня у Кам’янському сталася надзвичайна подія. У автобуса №22б, який рухався вниз по проспекту Свободи, відмовили гальма. Дивом ніхто не постраждав.
Міський голова Андрій Білоусов терміново зібрав екстрену нараду, на якій дав доручення відповідним службам у найкоротший термін перевірити технічний стан усього громадського транспорту у Кам’янському.

«Наїзду на пішоходів вдалося уникнути лише завдяки Господу Богу і майстерності водія. Негайно готується розпорядження про створення комісії, куди увійдуть представники управління транспорту та поліції. Автобус належить фірмі-перевізнику «Інтерспецмаркет», однак протягом тижня ми перевіримо всіх перевізників на предмет технічного стану їхнього транспорту. Перевірки розпочнуться вже завтра», – зазначив Андрій Білоусов.

Також міський голова доручив прискорити процес придбання нових комунальних автобусів.

У Кам’янському стартувала військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

23 квітня у Кам’янському урочисто розпочались міські змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Девіз Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри – мужність, шляхетність, відвага. Це одна з форм позакласної роботи зі спортивного, патріотичного і морально-етичного виховання молоді.

З відкриттям змагань учасників привітав Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, побажав їм з користю провести час, отримати нові знання та навички.
«Дякую організаторам і викладачам за їх внесок у військово-патріотичне виховання молоді. А учням бажаю успішно пройти всі етапи гри і гідно представити наше місто на змаганнях всеукраїнського рівня», – сказав Андрій Білоусов.

У триденних змаганнях на базі Дніпровського Центру підвищення кваліфікації державної кримінально-виконавчої служби України беруть участь 312 старшокласників із 39 закладів загальної та середньої освіти. Перший етап гри складається з фізичної і стройової підготовки, творчих виступів, історичних конкурсів та інших завдань.

По следам стрельбы в центре Каменского

Эта новость облетела всю Украину: в самом центре Каменского стреляли в активиста, экс-кандидата в мэры Евгения Найду. Слава Богу, Евгений остался жив и его жизни ничего не угрожает, а правоохранители уже задержали подозреваемых в покушении. Однако страсти пока не утихают: этому делу явно хотят придать политическую окраску, якобы в Каменском расстреливают общественных активистов – борцов за справедливость.

Чтобы детально разобраться в мотивах покушения, стоит более внимательно присмотреться к Евгению Найде. Он неоднократно позиционировал себя, как борца за справедливость и участника АТО. Однако в Интернете без труда можно отыскать видеозапись, на которой его бывший командир называет Найду «патриотом на словах». Во-первых, он во время наряда по охране объектов с боевым оружием спал в палатке, а во-вторых самовольно покинул боевую часть. Кстати, случилось это как раз перед тем, как его сослуживцы должны были заходить на территорию Донецкой области, где активно шли боевые действия.

Вернувшись в Каменское, Евгений создал общественную организацию и развил бурную деятельность. На его счету — нападение на сотрудников приезжего цирка, а также избиение врача 7-й больницы. К слову, за этот «подвиг» Найда получил условный срок 3 года.

Есть информация, что он пытался взять под свою опеку рыбных браконьеров и сборщиков металлолома, но не вышло. А по последним данным, Евгений Найда попытался обложить данью местных торговцев наркотиками. Скорее всего, именно в этом русле, а не в большой политике, стоит искать мотивы покушения на жизнь Евгения Найды.

И, кстати, если бы Евгения действительно хотели убить, вряд ли бы это делали в центре города, в выходной день и в окружении камер видеонаблюдения. Стоит обратить внимание и на то, что стреляли по рукам и ногам, что тоже не похоже на попытку убийства. Похоже, его просто хотели припугнуть, причем сделать это показательно — в самом центре Каменского, при большом количестве свидетелей. Так что никакой политики – просто передел наркорынка.

Читайте также: В центре Каменского подстрелили активиста Евгения Найду

Покушение на каменчанина Евгения Найду: полиция задержала двух подозреваемых

найда покушение каменское

Каменчане стали призерами чемпионата области по акробатике

С 19 по 20 апреля в Кривом Роге прошел чемпионат Днепропетровской области среди взрослых по спортивной акробатике.

Каменское на этих соревнованиях представляла команда Детско-юношеской спортивной школы №4.

Чемпионами соревнований стали: Руслана Звиздун, Богдана Панасюк и Виктория Демура; Алена Сербинова и Дарья Кухтий; Андрей Василинюк и Вероника Лонская; Алексей Пичкур и Николай Даньшин; Мария Потапова, Елизавета Григорьева и Дарья Недилько; Владислав Петренко и София Демьяненко; Оксана Сезоненко, Анастасия Тарасюк и София Савченко.

Второе место заняли: Диана Мостипан, Ульяна Левченко и Анна Малышева; Катерина Юдченко и Виолетта Невгамонная; Мария Бражникова и Кира Валеева; Богдан Караваев и Анна Омелянчук; Анастасия Семенюк, Влада Лабуда и София Лапшик.

И бронзовыми призерами стали: Виктория Пойда и Александра Андронова; Виталина Лабуда и Злата Меденци; Никита Карачковский и Матвей Шинкаренко; Никита Романовский и Анастасия Ляшевич; Анна Заболотная, Дарья Заболотная и Мирослава Макаренко.

Данные соревнования показали подготовку старших спортсменов к чемпионату Украины среди взрослых, который пройдут в мае в Виннице.

Читайте также: Каменчане вышли на общегородскую толоку.

каменское спорт акробаты

Выборы президента Украины – 2019: за кого проголосовали каменчане

В Каменском на территориальном избирательном округе №30 завершился подсчет голосов избирателей, которые голосовали во втором туре президентских выборов-2019.

В Каменском победил Владимир Зеленский

Напомним, что первый тур выборов президента Украины состоялся 31 марта. На пост главы государства свои кандидатуры выдвинули 39 претендентов. Для того чтобы победить, кандидат должен был получить большинство голосов избирателей (50%+1 голос). Поскольку ни один из них не смог набрать такое количество голосов, законом Украины «О выборах президента» предусмотрено повторное голосование, то есть второй тур.

Итак, во втором туре за Владимира Зеленского проголосовало 89 тысяч 380 каменчан (89.31%), за Петра Порошенко – 8 тысяч 599 каменчан (8.59%). Всего в голосовании по округу приняли участие 100 тысяч 73 человека.

В день выборов в полиции Каменского зафиксировали 13 обращений граждан о возможных нарушениях избирательного законодательства. Все обращения рассмотрены и приняты решения согласно действующему законодательству. Сведений, содержащих признаки уголовного и административного правонарушения, не зарегистрировано.

Когда Украина получит нового президента

3 июня 2019 года – крайняя дата проведения инаугурации нового президента Украины. До 1 мая Центризбирком должен огласить официальные результаты выборов в Украине, а еще через три дня – официально обнародовать их.

Процедура инаугурации законодательно не закреплена, но прописанные нормы можно найти в Конституции Украины и законе о Регламенте Верховной Рады. За время независимости сформировались свои правила инаугурации нового президента.

Обычно Верховная Рада назначает торжественное заседание по поводу принесения присяги новоизбранным президентом. Но народные депутаты могут изменить место проведения инаугурации.

Инаугурация президента

Дата и время проведения торжественного заседания Верховной Рады определяются решением депутатов по согласованию с новоизбранным президентом.

Если в Раде будет скандал и получить 226 голосов народных депутатов будет невозможно, дату и время проведения торжественного заседания называет председатель парламента.

Он же открывает заседание, а в случае его отсутствия – первый вице-спикер или вице-спикер. К слову, Пересопницкое Евангелие не является обязательным атрибутом церемонии инаугурации, но в Украине стало символом на присяге.

Для участия в заседании приглашаются председатель Центральной избирательной комиссии, председатель Конституционного суда (КС) и другие официальные лица, списки которых спикер парламента согласовывает с новоизбранным президентом и председателем КС.

Новый президент приносит присягу, положив одну руку на Конституцию Украины и, по желанию, другую – на Пересопницкое Евангелие. Потом он подписывает ее текст, который передает главе КС, а тот – председателю Верховной Рады.

Читайте также: В центре Каменского подстрелили активиста Евгения Найду

ЦИК
результаты_выборов президент порошенко зеленский