Архив рубрики: Каменский Городской Совет

У боях за Україну загинув кам’янчанин Олександр Мазниченко

9 травня у бою за вільну та незалежну Україну загинув солдат Мазниченко Олександр Леонідович. Про це повідомляє мер Кам’янського:

«Від імені територіальної громади, міський голова Андрій Білоусов, Кам’янська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким загиблого, розділяючи тяжкий біль втрати. Вічна пам’ять і слава Герою!»

Олександр Мазниченко народився 1 червня 1976 року. 2001 року закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. Був учасником АТО/ООС. Без брата лишилася сестра.

Панахида відбудеться 16 травня о 13:00 у Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.С.Слісаренко, 34), поховають воїна О 14:00 на Алеї Слави воєнного цвинтаря у Соцмісті.

15 травня Андрій Білоусов звернувся до кам’янчан і нагадав про День пам’яті жертв політичних репресій

У Кам’янській добу пройшла без надзвичайних ситуацій. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Також мер нагадав, що сьогодні, в третю неділю травня, в Україні вшановують пам’ять жертв політичних репресій. У Кам’янському проживають три реабілітовані жертви політрепресій.

“Сьогодні День пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму. З 2007 року в Україні це щорічний національний пам’ятний день, що припадає на третю неділю травня. Репресії 30-50-х років минулого століття набували системного характеру і здійснювалися з особливою жорстокістю, перемелюючи долі й життя багатьох тисяч людей.

Упродовж десятиліть інформація про той страшний період старанно замовчувалася. Однак викреслити з народної пам’яті сумні події тих років неможливо.

Як відомо, 2 червня 1937 року було прийнято постанову Політбюро ЦК ВКП (б) ПБ-51/94 «Про антирадянські елементи», відповідно до якого 5 серпня 1937 вийшов наказ НКВС СРСР № 0044, який поклав початок масових репресій.

Вже до середини листопада 1938 року без суду було винесено 681692 смертних вироки, які виконувалися негайно. Більше 1,7 млн. людей було відправлено в табори.

Згідно розсекречених архівів і документів СБУ, в Україні з 1935 по 1951 рік жертвами розкуркулення стали понад 2 млн. 800 тис. людей. У 1936 році заарештували 15717 осіб, у 1937-му — 159537, в 1938-м 106096, в 1939-м 11744. Близько 16,5 тис. чоловік було розстріляно в 1937-му.

Відомо, що Кам’янське, як і інші міста країни, у ті роки зазнало великих втрат. Чимало наших земляків було репресовано. Багато з них були засуджені до знищення, ще більше – загинули у таборах та на засланні.

Нині у Кам’янському проживають три реабілітовані особи, які отримують щомісячну соціальну матеріальну допомогу за рахунок коштів міського бюджету. 

І нині країна, яка десятиріччями знущалася над нашим народом, ніяк не може змиритися з прагненнями українців жити у вільній та незалежній Державі. Сучасна росія, наслідуючи усі ганебні методи радянської влади, фактично вчиняє геноцид Українського народу. І Україна вкотре демонструє усьому світу надзусилля у боротьбі проти агресора на власній землі та фактично захищаючи мир в усьомі світі. 

Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, кого комуністичний режим змусив страждати і гинути, й ніколи не забудемо тих, кого сьогодні незаконно утримують у застінках кремлівських тюрем, усіх невинно закатованих і вбитих та тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє.”

Щоденне звернення мера Кам’янського: ситуація контрольована

На ранок 14 травня у Кам’янському ситуація залишається стабільною та контрольованою. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов і подякував військовим, які чинять опір ворогові:

“Доброго ранку! 

80-й день повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію нашої країни. Україна героїчно надає опір ворогу, кожного дня ми на день ближче до Перемоги! В Кам’янському ситуація залишається стабільною та контрольованою. 

Дякую нашим захисникам, які щодня борються за нашу свободу та незалежність! 

Мирних вихідних!”

Від тяжких поранень загинув захисник України Вадим Пузирьов

11 травня в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечнікова зупинилося серце стрільця 3-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії Пузирьова Вадима Анатолійовича. Важкі поранення захисник отримав 17 квітня під час виконання бойового завдання поблизу с.Успенівка Запорізької області.

Від імені територіальної громади Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, Кам’янська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким загиблого воїна, поділяючи тяжкий біль утрати. 

Доземний уклін воїну-захиснику! 

Вічна пам’ять і слава Герою!

Панахида відбудеться 14 травня о 13-00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.С.Слісаренка, 34), поховають воїна о 14-00 на Алеї Слави військового кладовища на Соцмісті.

Щоденне звернення мера Кам’янського за 13 травня

Доба у Кам’янському минула без надзвичайних ситуацій. Ніч була тривожною, але небезпека минула. Про це вранці 13 травня повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Також він нагадав, що у місті організовано пункти збору ресурсів для підтримки переселенців та постраждалих, для ЗСУ та територіальної оборони.

Кожен може допомогти у межах своїх можливостей.

Пункти продовжують свою роботу щодня без вихідних з 8:00 до 17:00 за адресами:

  • просп. Василя Стуса, 10/12 — ЦНАП;
  • вул.9 Травня, 5А — спецшкола Гармонія;
  • просп. Перемоги, 45 — терцентр надання соціальних послуг;
  • вул.Менделєєва, 21А — терцентр надання соціальних послуг. 

“Кожного дня війна руйнує долі тисячі людей, кожного дня збільшується кількість осіб, які потребують нашої допомоги. Ми повинні залишатися згуртованими та допомагати один одному. 

Тримаємося разом, разом ми сильніші та непереможні!

Дякую всім небайдужим, всім волонтерам, всім благодійним організаціям, які щодня допомагають! Разом до Перемоги!”

У боях за Україну загинув кам’янчанин Ігор Коврига

9 травня в бою з російськими окупантами загинув сержант Коврига Ігор Валентинович.

Від імені територіальної громади Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, Кам’янська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким загиблого воїна, поділяючи тяжкий біль утрати. 

Ігор Коврига народився 12 жовтня 1968 року. У 1992 році закінчив Дніпродзержинський індустріальний технікум, у 1995 – Дніпродзержинський технічний університет. Упродовж 2014-2015 років брав участь в АТО/ООС. З перших днів повномасштабної війни став на захист територіальної цілісності України.  

У нього залишилися син та донька.

Доземний уклін воїну-захиснику!

Вічна пам’ять і слава Герою! 

Панахида відбудеться 13 травня о 09:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.С.Слісаренка, 34), поховають воїна о 10:00 на Алеї Слави військового кладовищі на Соцмісті.

Мер Кам’янського розповів про ситуацію у місті та привітав медсестер з професійним святом

На ранок 12 травня у Кам’янському ситуація залишається стабільною та контрольованою. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов та привітав із професійним святом медичних сестер.

“Доброго ранку! 

У Кам‘янському ситуація залишається стабільною та контрольованою. Дякую нашим захисникам та захисницям! 

12 травня відзначається День медсестри. 

Професія медсестри поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм.

Зараз під час війни українські медсестри виконують неймовірно важливу роботу.  

У зоні бойових дій вони рятують життя наших військових, а у мирних містах забезпечують гідний рівень медицини.

Дорогі наші медичні сестри! Вітаю Вас з вашим професійним святом! 

Хочу побажати спокою в такій нелегкій праці. Нехай ваша турбота , доброта та чуйність повертається до вас у подвійному обсязі. 

Щастя, любові та миру!

Дякуємо Вам за вашу безцінну працю! 

Зі святом!”

У боях за Україну загинув кам’янчанин Дмитро Корнєв

28 квітня 2022 року, у боротьбі з російськими окупантами загинув наш земляк кам’янчанин старший солдат ЗСУ Корнєв Дмитро Русланович, 1999 р.н.

Упродовж 2019-2020 років проходив службу у Прикордонних військах України. 

З перших днів повномасштабної війни став на захист територіальної цілісності України. 

У нього залишилися батьки та сестра.

Висловлюємо найщиріші слова співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати.

Низький уклін нашому воїну-захиснику! Вічна пам’ять Герою!

Панахида за загиблим воїном відбудеться 12 травня о 13:00 годині в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.С.Слісаренка,34). 

Поховають воїна о 14:00 годині на Алеї Слави військового кладовища Соцміста (м. Кам’янське).

У щоденному звернені 11 травня, голова міста розповів, як отримати допомогу

У Кам’янському доба пройшла без надзвичайних ситуацій. На сьогодні в ньому знайшли притулок вже понад 14 тисяч вимушено переміщених осіб, які потребують допомоги. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Також мер зазначив, що Міністерством соціальної політики спільно з Міністерством цифрової трансформації та Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції було створено платформу «єДопомога».

Метою її функціонування є надання допомоги кожному, хто постраждав внаслідок російської агресії. На платформі можна дізнатися, як отримати кошти від держави, залишити заявку на допомогу чи запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

Платформа дозволяє громадянам швидко зареєструватися та залишити заявку на допомогу, яка може одночасно включати продукти харчування, засоби гігієни, ліки та багато іншого. Також на платформі реєструються благодійники.

Для зручності благодійників передбачена можливість фільтрування замовлень: обрати область, місто, категорію товару, отримувача (фізична чи юридична особа).

Отримати допомогу через платформу «єДопомога» можна двома способами:

  1. Онлайн – благодійник обирає заявку та оплачує з будь-якої країни світу передоплату «єДопомога» на суму 200, 500 або 1000 грн, а реципієнт допомоги отримує смс із кодом. Після цього реципієнт допомоги самостійно відвідує один із магазинів «Сільпо», «Фора», «Фоззі» та інші, вибираючи товари з тих категорій, які були вказані у заявці, та показує чи диктує код, отриманий у смс повідомленні.
  2. Допомога з рук в руки — доставляється за обраними благодійником заявками самостійно або поштовими операторами.

Платформа «єДопомога» доступна за посиланням. 

Допомогти іншим або попросити допомогу можна тут.

Також міський голова повідомив, що на офіційній сторінці міської ради у Фейсбук можна отримати додаткову інформацію про виплати для ВПО та зміни в законодавстві щодо призначених виплат, а також інформацію щодо змін до порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину чи місце проживання їх невідоме.

Затверджено нового керівника Департаменту з гуманітарних питань

Департамент з гуманітарних питань Кам’янської міської ради очолила Рева Наталія Василівна. Відповідне розпорядження підписав міський голова Андрій Білоусов. Сьогодні нового директора презентували педагогічним колективам.

«Нещодавно освітня галузь Кам’янського зазнала тяжкої втрати. 19 квітня зупинилося серце Тетяни Яківни Онищенко, чудової людини, педагога та керівника, яка усе своє життя присвятила розвитку освітньої галузі та вихованню підростаючого покоління. Пам’ять про цю чудову людину назавжди залишиться в історії нашого міста та в наших серцях. Але життя триває, треба йти далі — зазначив Андрій Білоусов. 

— Наталія Василівна — спеціаліст вищої категорії, досвідчений педагог, вчитель-методист з багаторічним стажем роботи. Вона є творчою та креативною особистістю, не боїться відповідальності та активно працює над впровадженням інноваційних проєктів та методів. Бажаю Наталії Василівні успіху та здобутків на новій посаді!»

Також мер повідомив, що з урахуванням вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту», тривалість навчального року має становити не менше 175 робочих днів, департамент з гуманітарних питань визначив дату останнього дня занять для всіх закладів загальної середньої освіти міста – 7 червня.

Після завершення навчального року протягом двох тижнів у навчальних закладах проводитимуться групові та індивідуальні консультації для дітей-переселенців, графік проведення яких буде розроблено кожною установою окремо.

Традиційні останні дзвоники цього року не будуть проводитися через дію воєнного стану. Видача документів випускникам 9-х та 11-х класів відбуватиметься 17 та 30 червня відповідно.