Архив рубрики: Каменский Городской Совет

Учні пільгових категорій у Камʼянському отримають безкоштовне харчування

У Кам’янському учнів пільгових категорій забезпечать безкоштовним харчуванням. Про це йдеться у рішенні виконкому.

23 серпня у Кам’янському провели чергове засідання виконавчого комітету міськради. До порядку денного увійшло 54 питання.

Зокрема, виконком ухвалив рішення про забезпечення у 2023–2024 навчальному році окремих категорій учнів закладів загальної середньої освіти безкоштовним харчуванням. Ознайомитися з текстом документу можна за посиланням. 

Визначено пільгові категорії дітей, які у новому навчальному році будуть забезпечені безкоштовним харчуванням:

 • діти-сироти;
 • діти, позбавлені батьківського піклування;
 • діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах;
 • діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
 • діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
 • діти з числа осіб, визначених у статтях 10 та 101 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
 • вихованці (учні) комунального закладу «Спеціальна школа «Гармонія»» Кам’янської міської ради.

Також одноразовим безкоштовним харчуванням забезпечать дітей учасників бойових дій, дітей з багатодітних сімей, де виховується 3 та більше дітей, дітей з інвалідністю та учнів 1–4 класів.

Як Кам’янське долало наслідки негоди

У Камʼянському продовжують долати наслідки нещодавнього буревію.

Мер провів засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків негоди з керівниками комунальних служб та підприємств.

За вихідні дні енергетики в повному обсязі планують відновити  електропостачання всім абонентам.

Комунальники продовжують прибирати з території міста повалені  дерева та гілки. У місті працює 78 одиниць спецтехніки. До робіт залучено понад 300 працівників.

Трамваї №2 та №4 курсують в звичайному режимі. Рух трамваю №3 буде відновлено до вівторка, 01 серпня.

Також мерія допомагає власникам приватних будинків. Їм надають шифер для відновлення покрівель. 

Міський голова Андрій Білоусов пообіцяв, що також видаватимуть матеріальну допомогу власникам приватних домогосподарств, які найбільше постраждали від негоди та подали відповідну заявку голові вуличного комітету.

У місті КП «Добробут» виконує ремонти зруйнованих покрівель 55 багатоквартирних будинків. А вже в понеділок усі дитячі садочки запрацюють та будуть приймати дітей.

“Працюємо до остаточного усунення всіх наслідків стихії.

Разом — ми сильні!”, — написав мер у своєму телеграм-каналі. 

У Камʼянському пройшло засідання штабу з питань усунення наслідків негоди

У Камʼянському тривають роботи з усунення наслідків негоди. Задіяні енергетики, всі комунальні служби, підприємства та підрядні організації, рятувальники та правоохоронці. 

Наразі електропостачання на Соцмісті та «БАМі» відновлено практично у всіх споживачів. Без живлення залишається Карнаухівка (понад 1000 абонентів), селище Світле та є численні поодинокі пориви. Бригади енергетиків працюють над відновленням.

Найчастіші випадки – повалені дерева та зруйновані покрівлі. Комунальні служби працюють у дворах, на територіях навчальних закладів, лікарень та де є необхідність.  

Фахівці вільняють дороги від повалених дерев, які блокують рух транспорту, відновлюють роботу світлофорів. Також працюють над тим, щоб до кінця дня відновити рух трамваю № 2. 

Мер закликав мешканців міста, зважаючи на складну ситуацію та завантаженість служб, підключитись до прибирання повалених  дерев. 

У Кам’янському пройшло чергове засідання виконавчого комітету міської ради: що обговорювали

26 липня у Камʼянському відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. До порядку денного було включено 38 питань.

На початку засідання заслухали звіт про підсумки роботи департаменту соціальної політики міської ради

Рішенням виконкому визначено величину опосередкованої вартості найму (оренди) житла в Кам’янській міській територіальній громаді за квітень – червень 2023 року на одну особу в розмірі 633,34 грн.

Також виконавчий комітет визначив КП КМР «Центральні тепломережі» користувачем 30-ти автоматизованих блочно-модульних котелень.

Значна кількість розглянутих виконавчим комітетом питань стосувалася роботи служби у справах дітей та відділу розподілу житлової площі міської ради.

У Кам’янському відбулося чергове засідання виконкому: які рішення було прийнято

На черговому засіданні виконкому було розглянуто 54 питання, зокрема, такі:

 • про затвердження Порядку проведення аукціонів на право розташування рібнороздрібної торгівлі та/або тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території Кам’янської міської територіальної громади, про визначення інвестора для будівництва автономних котелень та надання послуг щодо опалення об’єктів бюджетної сфери та загального користування про підготовку і проведення приписки громадян 2007 року народження до призовної дільниці Кам’янського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та внесені зміни до стану військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів у 2022 році та завдання щодо його поліпшення на 2023 рік в Кам’янській міській територіальній громаді про внесення змін у графік роботи відділу формування та ведення реєстру територіальної громади міста Кам’янської міської ради, змін до фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Кам’янської міської ради на 2023 рік та проєктів регуляторних актів на 2023 рік.
 • Рішеннями виконкому надано згоду на встановлення на будівлях комунальних закладів «Гімназія №17», «Ліцей №7», «Ліцей №22» меморіальних дошок на честь Малофєєва Олександра Вікторовича, Глушка Павла Станіславовича, Антоненка Сергія Олеговича та Чорного Олександра Олександровича, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
 • Були внесені зміни до комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно до чинного законодавства та опікунської ради при виконавчому комітеті Кам’янської міської ради
 • Виконкомом розглянуті питання щодо переведення жилих приміщеннь у нежиле, підготовлені департаментом комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради.
 • Виконавчим комітетом розглянуто низку проєктів рішень з обмеженим доступом, підготовлених департаментом соціальної політики міської ради, відділом розподілу житлової площі міської ради та службою у справах дітей міської ради, що стосувалися встановлення опіки, надання статусу дитини-сироти,  визначення місця проживання малолітньої дитини  та питань користування соціальним житлом.

Затверджено програму підтримки підрозділів ТРО, військових частин ЗСУ: у Кам’янському відбулася позачергова сесія міськради

В п’ятницю, 16 червня пройшла позачергова сесія міськради. На засіданні було розглянуто більше ніж 70 питань, більшість з яких – земельні. Задля підвищення прозорості влади, ці питання вже кілька місяців розглядають кожне окремо.

На цій сесії депутати та мер міста затвердили програму матеріально-технічної підтримки підрозділів ТРО, військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань на 2023 рік.

Для потреб однієї з військових частин їй була передана автівка ГАЗ-6614, що знаходилась на балансі управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту. 

Крім того, була ухвалена програма розвитку цивільного захисту та забезпечення пожежної безпеки, запобігання надзвичайних ситуацій, комплексна програма забезпечення громадського (публічного) порядку та безпеки.

Ряд змін було внесено до чинних міських програм: серед тих, що можна виокремити, – програма економічного і соціального розвитку, соціального захисту населення, соціального захисту та підтримки захисників і захисниць України, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих, підтримки внутрішньо переміщених осіб.

Колишній гуртожиток ДМК, що розташований по проспекту Гімназичному, 61, було включено до фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Також депутатський корпус затвердив зміни до поточного бюджету та прийняв звіт про його виконання за I квартал цього року.

У Кам’янському асфальтують внутрішньоквартальні дороги

У Камʼянському продовжують лагодити основні та внутрішньоквартальні дороги. Так, 15  червня ремонтні бригади працюють на Дніпробуді. Суцільною смугою асфальтують дорогу по вулиці Кузьми Скрябіна, яка веде до багатоповерхових будинків. 

Комунальники вже демонтували старе покриття та виконують укладання нового шару асфальтобетону. 

«Спілкувався з мешканцями. Люди розуміють складнощі, які несе із собою війна, та радіють, що вирішуються їхні буденні питання. 

З кожним роком будемо спрямовувати все більше коштів на відновлення саме внутрішньоквартальних та прибудинкових доріг нашого міста», — написав у своєму телеграм-каналі міський голова Андрій Білоусов.

В Камʼянському пройшло чергове засідання виконкому міськради

Сьогодні під головуванням міського голови Андрія Білоусова відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. До порядку денного було включено 36 питань.

Члени виконавчого комітету заслухали та схвалили звіт департаменту фінансів про виконання бюджету громади за І квартал цього року.

Затвердили Положення про запровадження системи енергоменеджменту в бюджетній сфері територіальної громади. Основна мета — забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів і підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.

Затвердили порядок перерахування у 2023 році коштів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету. Кошти будуть спрямовані на забезпечення однієї з військових частин.

Більше половини питань були підготовлені службою у справах дітей, відділом розподілу житлової площі та департаментом соціальної політики й стосувалися встановлення опіки, надання статусу дитини-сироти та питань користування соціальним житлом.

У Камʼянському пройшла чергова сесія міської ради

У Камʼянскому 12 травня пройшло засідання чергової 33-ї сесії  міської ради. Було розглянуто 122 основних питання.

На початку засідання депутати прийняли звернення до міст, з якими громада має партнерські стосунки, щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів в Олімпійських іграх та Азійських іграх. 

Міська рада затвердила зміни до міського бюджету, які передбачають перерозподіл коштів спрямованих на вирішення важливих питань життя територіальної громади.

Міська рада прийняла рішення про перейменування вулиці Республіканської на вулицю Української Добровольчої Армії.

З метою впорядкування об’єктів топоніміки на території міста прийнято рішення про віднесення до провулку 1-го Буковинського (колишня назва «пров.1-й  Бестужева»), у складі якого знаходиться житловий будинок №18, житлових будинків №1,  1а,  2,  2а,  3,  4,  5,  6,  7,  8,  9,  10,  11,  12,  13,  14,  15, 16, 17, 20, 22, 24 по провулку Бестужева.

До Екологічної програми Кам’янської міської територіальної громади внесено зміни, які передбачають виділення коштів на обстеження спеціалістами держпідприємства «Радон» частини території колишнього Придніпровського хімзаводу, на яких за даними ДП «Бар’єр» зафіксовані точкові коливання радіаційного фону.

Окрім того, були прийняті рішення про затвердження статутів окремих комунальних закладів, внесення змін до міських програм, про надання згоди на прийняття у комунальну власність громади об’єктів житлового фонду та комунальної інфраструктури, розглянуті земельні питання.

Окрім того, на підставі особистих заяв депутатів Кам’янської міської ради Матюхи Володимира Івановича та Антощенка Івана Григоровича прийняли рішення про дострокове припинення здійснення ними депутатських повноважень. Обидва депутати обиралися до міської ради від політичної партії ОПЗЖ та на початку повномасштабного вторгнення російської федерації оголосили про вихід з фракції.

В Камʼянському передали автомобіль нашим захисникам

6 квітня представники міськради Камʼянського передали нашим захисникам черговий позашляховик.

Тепер авто буде виконувати бойові завдання з нашими військовими на Луганському напрямку.

Автомобіль придбали за кошти керівництва та співробітників Кам’янської міської ради для потреб військової частини, де служить працівник департаменту комунальної власності та земельних відносин.

Також воїнам передали смаколики від освітян Камʼянського.