Архив рубрики: Спорт

В очікуванні на Палац великого баскетболу

Натепер будівництво майбутнього Палацу спорту в Кам’янському призупинено. За словами власників клубу «Прометей», вся команда перебуває в очікуванні відновлення будівельних робіт.


Відомо, що проєкт «Євробаскет» до вимушеної тривалої перерви фінансувався з державного бюджету. І перший етап основних робіт вже виконаний приблизно на  40-50%. Підрядник, що виграв тендер, виконав ці роботи, а далі постала проблема відсутності фінансування. Зараз, у зв’язку з тим, що Президентом і Урядом було ухвалено рішення про будівництво спортивних об’єктів, нам буде гріх зволікати із звершенням будівництва довгоочікуваного об’єкта. Отже, існує досить обґрунтоване сподівання, що протягом місяця-двох фінансування будівництва буде відновлено.

Всі тендерні процедури проведені. Очікується надходження і з боку місцевого бюджету виділених 15 млн. грн. Все погоджено, зараз всі чекають змаху стартового прапорця. Щойно кошти надійдуть, будівництво має відновитися. Це буде гарний, сучасний Палац спорту. Існує висока вірогідність того, що, за умови відновлення фінансування, протягом наступних двох місяців будівництво новітнього спортивного комплексу на території Південного району буде закінчено.

Повноцінне спортивне життя повертається до Кам’янського

Як відомо, з 1 червня відбулося чергове послаблення карантину і це надало можливості відновити роботу міськім закладам фізичної культури та спорту. 

Управління молоді та спорту міської ради інформує, що з 1 червня було дозволено роботу закладів фізичної культури і спорту, у тому числі проведення навчально-тренувального процесу в спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних школах міста. Особлива увага зараз буде приділятися  дотриманню усіх вимог Головного державного санітарного лікаря України.

Вже працюють футбольна школа «Надія»,  КДЮСШ «Металург», КЗ СК «Прометей». Планується, що з 8 червня відновить свою роботу і ДЮСШ «Промінь», що на базі басейну «МіКомп».

Необхідно додати, що також дозволено роботу фітнес-центрів, спортивних-залів. Але наразі ще існує обмеження – заняття можна проводити крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб й дітей віком до 12 років.  Умови перебування в приміщенні: не більш 1 відвідувача на 10 кв.м. площі.

«Карантин став для спортсменів міста досить серйозним випробуванням, адже вони мали змінити свій звичний, стабільний ритм життя.  Зараз усі наші спортсмени можуть почати повноцінні тренування. Представники індивідуальних видів спорту мали можливість тренуватися вдома, два тижні тому їм було вже дозволено займатися з тренером на свіжому повітрі. Найважче довелося тим, хто займається ігровими видами спорту. Так, футболісти, волейболісти баскетболісти, змушені були  відновити свої тренування лише з 1 червня», — повідомив Едуард Коряк, керівник Управління молоді та спорту міської ради.

Колективний фітнес біля «Миру»

Нарешті, після тривалої замкненості і гіподинамії, помітні послаблення карантину можна втілити у корисні рухливі заняття. Ще привабливіше такі заняття виглядають під відкритим небом у приємному товаристві знайомих і друзів.

Днями у Кам’янському стартує новий проєкт — міський спортивно-масовий захід «Фітнес вікенд», що проходитиме щоп’ятниці протягом усього літа на території прилеглій до кіноконцертного залу «Мир».

Варто зазначити, що заходи проводитимуть досвідчені фахівці комунального закладу «Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління молоді та спорту Кам’янської міської ради.

Програма передбачає розминку, показові виступи та майстер-класи за участі провідних тренерів та спортсменів нашого міста.

Перша зустріч — 5 червня о 16:00 на території прилеглій до кіноконцертного залу «Мир».

Організатори гарантують гарний настрій та бадьорість!

Басейн «Дніпровець» – занурення в роботу

Добре відомий спортивній громадськості Кам’янського басейн «Дніпровець», що поруч з футбольною ареною «Прометей», після нетривалого часу господарської невизначеності, готується до відновлення роботи.

Днями очільник Міністерства охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, що починаючи від 1 червня 2020 року, внаслідок, так званого, третього етапу виходу з карантину, буде відновлено роботу басейнів, спортивних комплексів і фітнес-центрів.

В даний час басейн КСЦ «Дніпровець» узятий в довгострокову оренду фірмою «МіКомп». 8 травня 2020 року басейн перевірили і підтвердили його готовність до експлуатації.

Шашки перемагають у двобої з карантином

У зв’язку з певними обмежувальними заходами через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19 багато спортивних заходів і змагань в місті були скасовані. Деякі заплановані заходи все ж таки вдалося провести завдяки наполегливості організаторів і вмінню адаптуватися до сучасних реалій.

Так, Управління молоді та спорту Кам’янської міської ради, комунальний заклад «Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» міської ради разом з громадською організацією «Міська федерація шашок м. Кам’янське» зуміли організувати і провести під час карантину онлайн-турнір з шашок-64 серед мешканців міста, присвячений Дню Європи, який відбувся на  сайті: playok.com розділ шашок «шашки».

Серед чоловіків переможцями змагань стали:

І місце – Шнейдер Олександр;

ІІ місце – Становський Юрій;

ІІІ місце – Малий Антон.

Серед жінок переможцями змагань стали:

І місце – Губарєва Ольга;

ІІ місце – Губарєва Анастасія;

ІІІ місце – Губарєва Альона. 

Щиро вітаємо всіх учасників та переможців змагань та дякуємо організаторам за подароване свято під час карантину для всіх прихильників ігри у шашки.

Молоді спортсмени пишуть свою історію

Днями у Центральному міському парку культури та відпочинку відбулося нагородження переможців та призерів онлайн-конкурсу «Вражаючий спорт».

Конкурс було започатковано управлінням молоді та спорту Кам’янської міської ради задля підтримки спортсменів, які в умовах карантину вимушено перебували вдома. 

За умовами конкурсу молоді спортсмени надсилали на електронну адресу управління розповіді про цікаві події зі свого спортивного життя, що вразили їх та залишилися у пам’яті на довгі роки. Щоб конкурс був справедливим, його учасники були поділені на три категорії: до 10 років, з 10 до 16 років та старші 16 років.

Від 7 до 24 квітня на адресу управління надійшло чимало історій від шашистів, футболістів, гімнасток, акробатів, тхеквондистів, черлідерів та представників інших видів спорту. Визначити лише трьох кращих було дуже складно, тому було вирішено нагородити не лише переможців у кожній віковий категорії, а й призерів.

З огляду на офіційне послаблення карантину, церемонія нагородження відбулася на свіжому повітрі Центрального міському парку. Підтримати переможців та призерів прийшли їх рідні. Начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк вручив спортсменам медалі та грамоти, а також пам’ятні дарунки з логотипом управління.

Варто зазначити, що конкурс викликав велику зацікавленість в обласних телевізійників. Тож, знімальна група телеканалу «Відкритий» спеціально завітала до Кам’янського на церемонію нагородження. Журналісти відзначили цікаві оповідання переможців конкурсу, з якими вони записали інтерв’ю.

«Дуже приємно, що стільки охочих виявило бажання взяти участь у нашому конкурсі. Одні спортсмени розказали нам про свій шлях до перемог та про розчарування від поразок, інші поділилися своїми кумедними випадками зі спортивного життя. Головне, що усі історії були щирими. Тому ми вдячні усім, хто взяв участь у нашому конкурсі і вітаємо переможців та призерів!», — відзначив Едуард Коряк

Баскетбольна бронза у Кам’янському

Стало відомо, що виконком Федерації Баскетболу України на своєму засіданні ухвалив рішення завершити проведення 29-го чемпіонату України у Дивiзiонi «A» (Суперліга) та Дивiзiонi «Б» (Вища Лiга) в умовах поширення у світі коронавірусу COVID-19.

Рішення набуває чинності 12 березня. Призери чемпіонату та всі зайняті клубами місця визначені відповідно до рейтингу команд на час закінчення змагань.

Таким чином, у своєму дебютному сезоні у Суперлізі кам’янський «Прометей» посів третє місце (перше – БК «Дніпро», друге – «Київ-Баскет»). Команді буде вручено бронзові медалі. 

У 24 матчах чемпіонату «Прометей» здобув 16 перемог і 8 iгор програв, що в сумі склало 40 очок. Команда в середньому набирала 89,4 очка (кращий показник у Суперлізі), її суперники – 83,1.

Вітаємо «бронзових» земляків з успішним дебютом!

У Кам’янському будуть грати у футбол професійно

Розмови про те, що такому місту як Кам’янське необхідна своя професійна футбольна команда велися давно. Неодноразово до керівництва міста, зокрема, до міського голови Андрія Білоусова зверталися кам’янчани, які небайдужі до найпопулярнішої гри в світі з проханням допомогти в створенні власного професійного футбольного клубу, що представляв би місто на футбольних полях України.

Нещодавно відбулася робоча зустріч міського голови зі спорсменами, футболістами, керівниками профільних управлінь міської ради, потенційними інвесторами темою якої і стала розмова і обговорення майбутнього створення нового професійного футбольного колективу.

Андрій Білоусов наголосив : «Кам’янське завжди славилось своїми видатними спортсменами. Баскетбольні, волейбольні, черлідинг і багато інших спортивних команд нашого міста лунають зараз на всю державу. Ми прекрасно розуміємо, що ніколи бюджетних грошей і коштів підприємств не вистачало на те, щоб виводити спортсменів на більш високий професійний рівень. Зараз Кам’янському не вистачає своєї місцевої команди, яка буде професійно грати і об’єднувати навколо себе всю футбольну спільноту міста. Вектор і місію розвитку та фінансового забезпечення команди запропонував взяти на себе бізнесмен Олександр Іванов»

В свою чергу, Олександр Іванов, Президент ГО «Фонд розвитку Кам’янського» повідомив, що готовий до нових викликів і згоден підтримати таку ініціативу, бо заздалегідь проаналізував ситуацію, що стосується цього питання. 

«Ми розпочнемо з початку. Це на старті буде аматорська футбольна команда, але у нас вже є план спортивних заходів на рік, де команда зможе брати участь, щоб вийти на професійний рівень. Ми готові офіційно зареєструвати команду і затвердити тренерів. Перші тренування вже відбуваються на базі СК «Прометей», ‑ зазначив Олександр Іванов.

Кращі молоді футболісти Кам’янського будуть в команді.

Що стосується футбольної інфраструктури то, як повідомив Андрій Білоусов, місто планує побудувати два стадіони, а також взяти в оренду і потім в комунальну власність стадіон СК «Дніпровець». Одне з цих полів буде закріплено за новою футбольною командою Кам’янського. 

Футбольна громада міста, ветерани футболу взяли на себе зобов’язання усіма силами підтримувати новий колектив і подякували міській владі за таку ініціативу. 

Спільними зусиллями місто Кам’янське нарешті матиме свою професйну футбольну команду.

Значний успіх каратистів з Кам’янського

Збірна Кам’янського з кіокушин-кан карате повернулася з традиційного турніру «Кубок княгині Ольги», що проводився у м. Ірпінь Київської області, де зайняла у командному заліку друге місце. 

Ці змагання проводяться в Україні вже понад 10 років, перший турнір відбувся в 2007 році. У 2020 році в змаганнях у розділі «куміте» взяли участь 460 осіб з різних версій кіокушин карате. На турнір приїхали 24 команди з 13 міст України. 
Великий інтерес з боку різних версій кіокушин був обумовлений тим, що навесні в Україні відбудеться низка змагань міжнародного рівня. Скоріше за все, багато команд розглядали ірпіньський «Кубок княгині Ольги», як підготовчий турнір для своїх фаворитів.

Традиційно на змаганнях розігрувався командний кубок за результатами загальнокомандного виступу серед жіночих категорій. Команда Кам’янської федерації кіокушин-кан карате за результатами виступу зайняла високе 2 місце. У минулому, починаючи з 2017 року, каратисти Кам’янського щорічно завойовували на цьому турнірі 3 командне місце. Помітний прогрес команди Кам’янського, попри певні тактичні помилки, дає надію на високі здобутки у наступних змаганнях.

Заслужена нагорода альпініста

Нещодавно ми писали про блискучі успіхи альпініста з Кам’янського Дмитра Семеренка, який минулого року за 6 місяців підкорив усі 14 світових «восьмитисячників».

У лютому кам’янчанин Дмитро Семеренко підкорив кілька світових вершин. Разом з ним подорожував і прапор нашого міста.

За місяць Дмитро Семеренко подолав найвищу вершину Південної Америки — гору Аконкагуа. А потім і вулкан Охос-дель-Саладо, який є найвищим на землі.

Міська влада помітила успіхи земляка і планує нагородить його нагрудним знаком «За заслуги перед містом» 2-го ступеня. Вручення нагороди буде проведене на найближчому засіданні міськвиконкому.