Міський голова Кам’янського провів зустріч із військовими 147-ї артилерійської бригади ДШВ

Міський голова Андрій Білоусов разом зі своїми заступниками провів робочу зустріч із військовослужбовцями 147-ї окремої артилерійської бригади Десантно-штурмових військ України, під час якої обговорив із ними їхні звернення та актуальні потреби підрозділу, а також визначив ключові напрями подальшої співпраці – зокрема розвиток медичної реабілітації захисників, залучення військовослужбовців до міських спортивних і культурних заходів і надання інформаційної підтримки.

Підрозділ був створений у липні 2025 року як частина 7-го корпусу швидкого реагування і вже сьогодні виконує важливі бойові завдання на найскладніших ділянках фронту.

Під час зустрічі військові передали прапор своєї бригади. Мер подякував захисникам за довіру та відзначив їхню мужність і стійкість.

Дякую воїнам за довіру, мужність і стійкість! Працюємо разом заради миру та перемоги нашої країни! – наголосив Андрій Білоусов.

Джерело: 5692.com.ua