Які дані про полонених та зниклих безвісти не можна публікувати: роз’яснення від Міноборони

У Міністерстві оборони України закликали громадян утриматися від публікації деякої інформації про полонених та зниклих безвісти, адже це може тільки нашкодити.
Що не можна публікувати про полених і зниклих безвісти
По-перше, не варто  поширювати у чатах, месенджерах і соцмережах особисту інформацію про полонених і зниклих безвісти українських військовослужбовців. У Міноборони наголошують, що мова йде про:

ПІБ,
військову частину,
позивний,
звання тощо.

Ці дані можуть надати ворогу причини завищити вимоги до обміну, погіршити умови утримання полонених. Опубліковані відомості також інколи несуть загрозу бойовим побратимам захисників, – наголошують у відомстві.

Якщо близька вам людина, яка перебуває на військовій службі, у зоні ведення бойових дій або на окупованих територіях, зникла або ви маєте підозру, що вона перебуває в полоні ворога, у Міністерстві оборони закликають, у першу чергу, звернутися до уповноважених державних інституцій, які якраз займаються відповідними питаннями. Громадяни можуть подати заяву про зниклу особу в координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими на базі ГУР МО України, які діють у Києві, Вінниці, Львові, Миколаєві та Харкові.
Джерело: 5692.com.ua