Юні борці з Кам’янського вибороли медалі на двох змаганнях

У селі Пелагеївка, що на Миколаївщині, 7 червня відбувся традиційний всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби. Ці змагання, що пройшли на базі відпочинкового табору “Пелагіївський”, були присвячені пам’яті тренера Івана Івановича Бобровича.

Турнір, організований Софіївською сільською радою, об’єднав юних учасників з різних куточків України. Ця подія має більш ніж десятирічну історію, щороку збираючи талановиту молодь у цьому затишному куточку. Іван Бобрович, тренер клубу «Борець», був одним із засновників цього турніру. Він не просто знав свою справу, а мав справжній хист до наставництва, надихаючи своїх вихованців на жагу до спорту та прагнення до перемог.

Вихованці кам’янської ДЮСШ № 3, які взяли участь у турнірі, показали високий рівень підготовки. Призерами стали:

  • Нікіта Кричко (52 кг) – 2 місце,
  • Максим Кричко (44 кг) – 3 місце,
  • Арсеній Горб (47 кг) – 3 місце,
  • Ерік Єсаян (35 кг) – 3 місце.

Також юні представники ДЮСШ № 3 боролись за медалі на відкритому чемпіонаті міста Кривий Ріг з греко-римської боротьби серед юнаків та молоді. Учасники змагань, які проводилися 7 червня і були присвячені Дню захисту дітей, продемонстрували справжню боротьбу характерів, силу, техніку та неймовірні емоції. Відзначилися і наші спортсмени. Юні кам’янчани привезли додому такі нагороди:

  • Ілля Щербина (85 кг) – 1 місце,
  • Тимофій Єфремов (62 кг) – 2 місце,
  • Михайло Худенко (85 кг) – 2 місце,
  • Михайло Руденко (80 кг) – 2 місце,
  • Микола Неводничий (52 кг) – 3 місце,
  • Богдан Шнурко (55 кг) – 3 місце,
  • Богдан Гречин (110 кг) – 3 місце.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Євген Лютий, Олександр Щербаков та Юрій Никитенко.

Вітаємо борців та їхніх наставників! Ваша наполегливість, праця та воля до перемоги є прикладом для наслідування. Бажаємо вам подальших успіхів та нових звершень на спортивній арені!

Джерело: ДЮСШ № 3

Читайте також:

Важкоатлет із Кам’янського став абсолютним чемпіоном області

Відкритий Кубок Дніпропетровщини з тхеквондо провели у Кам’янському

Ліцеїстка з Кам’янського перемогла на міжнародному шоу винаходів та інновацій в Польщі