Кам’янське приєднається до акції проти насильства

З 25 листопада до 10 грудня в Кам’янському відбудуться заходи, приурочені до Всеукраїнської акції «16 днів без насильства».

Заплановані на цей період заходи передбачають проведення інформаційно-просвітницької акції серед учнівської та студентської молоді у всіх навчальних закладах міста на теми проблем домашнього насильства та торгівлі людьми. Для школярів міста пройдуть виховні години «Рука, що ніколи не скривдить», «Мої права закінчуються там, де починаються права іншої людини» та «Мій світ без насильства».

Протягом двох тижнів серед сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, сімей опікунів та піклувальників, а також батьків дітей, які перебувають на обліку служб у справах дітей буде проведено профілактичну роботу щодо попередження негативних явищ, запобігання домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми.

Заплановано проведення спільного рейду з відвідуванням асоціальних сімей задля проведення профілактичної роботи з батьками щодо запобігання насильства відносно дітей.

Для жінок, які постраждали від насильницьких дій, фахівці проведуть тренінги «Розірви коло насильства» та «Захисти себе від насильства».

За участю працівників мобільної бригади соціально-психологічної допомоги тим, хто постраждав внаслідок домашнього насильства спільно з представниками управління соціальної політики міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді, місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та центрів пробації 29 листопада заплановано проведення вуличної акції «Стоп, насильство!».