Мер Кам’янського розповів про ситуацію в місті та привітав співробітників поліції з професійним святом

Ніч у Кам’янському минула без пригод, на ранок 4 липня ситуація спокійна. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов, наголосивши, що ворог обстріляв Зеленодольську та Широківську громади у Криворізькому районі Дніпропетровщини, де, на щастя, обійшлося без постраждалих.

Також мер нагадав, що 4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та привітав співробітників поліції з професійним святом:

«Доброго ранку!  

У Кам’янському все спокійно. Ніч минула без надзвичайних подій.  

На Дніпропетровщині ворог обстріляв Зеленодольську та Широківську громади у Криворізькому районі. На щастя, обійшлося без постраждалих. 

Бажаю всім мирного та вдалого робочого тижня! Працюємо заради спільної Перемоги!  

Сьогодні, 4 липня, в Україні відзначають День Національної поліції. 

Шановні працівники поліції! Від імені усієї громади міста та особисто від себе вітаю вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!   

Сьогодні, в умовах воєнного стану, ви, як і всі військовослужбовці, ризикуєте своїм життям, захищаєте цілісність та суверенітет країни, охороняєте життя та спокій городян. Разом з повноваженнями, на вас покладена і велика відповідальність – захищати, рятувати та допомагати людям, бути взірцем порядності та людяності, гідно та з честю нести службу!   

Щиро дякую кожному з вас за професіоналізм, патріотизм, вірність присязі та сумлінне виконання службових обов’язків! Бажаю вам міцного здоров’я, добра та злагоди у родинах, а всім нам – мирного неба над головою! 

Зі святом! Слава Україні!»