А ви знаєте, що на 40-річчя нашого міста в 1978 році запорожці придбали Марганець. Таку назву отримав теплохід про який писали в минулому столітті на сторінках газети «Шахтар Марганця» в своїх святкових випусках, присвячених до Дня міста. Він був побудований на Київському суднобудівно-судноремонтному заводі. Має тип: Запоріжжя, проект: 559М. Цей суховантаж працює і донині та переплавляє важкі вантажі з порту Херсона.
![Screenshot_2018-07-21 Марганец – Тип Запорожье, проект 559М — Водный транспорт](https://farm1.staticflickr.com/941/42835269834_37075afd05_o.png)
Джерело скріну: Водный транспорт
![DSC_0574](https://farm1.staticflickr.com/931/42835283244_0cd8bd8833_o.jpg)
![DSC_0590](https://farm2.staticflickr.com/1767/29681608248_f913744c6d_o.jpg)