Будь-які приємні враження від святкування може затьмарити похмілля, яке виникає на наступний ранок, після бурхливого застілля. Аби не провести весь день у такій "компанії" й швидко повернути собі нормальне самопочуття, радимо скористатися простими та дієвими методами.
Найдієвіші методи боротьби з похміллям
Вода з лимоном
Мінеральна вода – один з найкращих варіантів, який може опинитися у вас під рукою неприємного похмільного ранку. Проте, аби її позитивна дія на організм була ще активнішою, радимо додати лимонний сік, або вкинути в склянку з водою дольку цитрусового. Такий нехитрий напій допоможе зменшити в організмі концентрацію ацетальдегіду, який і є причиною вашого неприємного самопочуття.
До речі, для цих маніпуляцій радимо обирати газовану мінеральну воду. Плюс пам'ятайте, що випити її доведеться чимало: 2-4 літри на добу. Ідеальним варіантом буде вживати 1 склянку щогодини маленькими ковтками.
Знеболювальне
Будь який засіб від головного болю може допомогти полегшити ваш стан. Не менш дієвим буде й вологий рушник, який ви можете покласти собі на лоб і трохи полежати з ним. Ідеально буде у цей день уникати серйозних заходів та активних дій. Краще поспати декілька додаткових годин і прогулятися на свіжому повітрі.
Бульйон
Якщо немає нудоти або ви її позбулись, ви можете приготувати собі легкий бульйон, нежирний суп або просту кашу. Це поновить сили організму та дасть йому можливість активніше виводити шкідливі речовини, які викликають ваше незадовільне самопочуття. Також, крім води з лимоном, ви можете пити й інші напої: трав'яний чай, зелений чай або чай з лимоном й імбиром.
Як не можна боротися з похміллям
Популярним є твердження, що боротися з похміллям допомогає інший алкоголь, зокрема пиво. Насправді це міф. Є величезна вірогідність, що вам стане ще гірше.
Також варто уникати іншого популярного методу – пити розсіл. У ньому міститься багато солі, яка затримує виведення з організму води, а разом з нею й ацетальдегіду.
Те ж стосується й інших напоїв, які містять у своєму складі багато цукру або солі: солодкі газовані напої, фруктові соки тощо.
Крім перелічених методів кожна людина має відштовхуватись від свого самопочуття та робити те, що в цей момент полегшить її стан. Адже похмілля є наслідком цілого ряду порушень: зневоднення, порушення обміну речовин і гормонів.
Читайте також: В "Укрзалізниці" розповіли чи буде подорожчання квитків на потяги
16000 гривень фінансової допомоги від держави: хто з українців отримає нові виплати у 2023-му році
Ваші ноги ніколи не змерзнуть: найдієвіші способи утеплити зимове взуття
Джерело: 5692.com.ua