Ракетний удар по Білгород-Дністровському району Одеської області: що відомо

В Одеській області під час повітряної тривоги прогримів вибух. Повідомляється про ракетний удар. За попередньою інформацією, є серйозні руйнування і загиблі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram спікера Одеської ОВВА Сергія Братчука.

По Одеській області завдано ракетного удару літаками стратегічної авіації з напрямку Чорного моря. Одна ракета потрапила в 9-поверховий житловий будинок, друга — в базу відпочинку в Білгород-Дністровському районі.

У багатоквартирному будинку повністю зруйнований один під'їзд. Рятувальниками з-під завалів витягнуті тіла шести загиблих, вже надана медична допомога семи пораненим, серед яких три дитини. Триває розбір завалів і боротьба з пожежею в прибудованому до будинку магазині на площі близько 20 кв.м. на базі відпочинку загоряння не виявлено. Є постраждалі, їх кількість уточнюється.

Кількість жертв збільшилася до десяти (2:39)

Згідно повідомлення спікера Одеської ОВВА Сергія Братчука, кількість жертв в результаті ракетного удару по Білгород-Дністровському району зросла до десяти.

Встановлено тип ракети

Сергій Братчук в ефірі онлайн-марафону повідомив, що по 9-поверховому будинку була випущена ракета типу "Х", старого радянського зразка. Точну модель встановить слідство. Він також зазначив, що рятувальна операція триває. Відомо, що під завалами залишаються люди.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.