Робоча зустріч Олександра Залевського з питань пробації у Кам’янському

Секретар Кам’янської міської ради Олександр Залевський провів 15 травня робочу зустріч з керівництвом уповноважених органів з питань пробації Кам’янського.

На зустріч були запрошені Оксана Карімова, начальник Заводського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області та Євген Демченко, начальник Дніпровського районного відділу.

При обговоренні підіймалися різні питання, які саме зараз є вкрай актуальними і вимагають негайного вирішення. В ході розмови учасники зустрічі ділилися думками та визначали проблеми, що виникають під час виконання вироків суду відділами пробації і наголошували на необхідності тісного співробітництва в цьому напрямку в частині їх безпосереднього виконання з боку неплатників аліментів у виді громадських та суспільно корисних робіт.

«Міська влада завжди готова сприяти у вирішенні питань організації виконання громадських робіт. Це не лише сприятиме адаптації правопорушників у суспільстві, а й приноситиме користь отримувачам аліментів та їх дітям. Хоча норми вказаного закону, які вже можна зробити з висновків аналізу їх застосування за період дії, можливо, потребують деякого доопрацювання та внесення певних ефективних змін», — зазначив Олександр Залевський,

До відома:

У 2019 році на суспільно корисні роботи було направлено понад 60 порушників. У Кам’янському відповідним рішенням міської ради раніше було затверджено шість підприємств та види суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено відповідне адміністративне стягнення. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *