Як нагодувати велику сім’ю, не витрачаючи всю зарплату на продукти: лайфхаки, що дозволяють значно заощаджувати

В Україні невпинно зростають ціни на продукти харчування, що пояснюється складною ситуацію в країні через військову агресію рф. У багатьох родинах чимала частина бюджету витрачається на харчування. Щоб зменшити витрати, при цьому не відмовляючись від корисних та поживних продуктів, варто скористатись порадами фахівців.
Планування покупок
Перед тим, як відправлятись в магазин чи на ринок, слід заздалегідь скласти список покупок, зазначаючи необхідну кількість кожного продукту. Це допоможе уникнути надлишкових витрат.
Знижки
Деякі люди вважають, що акційні товари – неякісні або прострочені, тому відмовляються від них. Але це не завжди так, тим паче, що завжди є змога перевірити термін придатності.
Зберігання чеків
Керувати витратами та відстежувати їх дозволяє щомісячний підрахунок за допомогою збережених чеків. Так можна дізнатись, скільки саме коштів йде на їжу, ліки, одяг та інші покупки. Крім того, полегшують ведення сімейного бюджету спеціальні мобільні застосунки.
Оптові закупівлі
Значно заощаджувати дозволяють оптові закупи продуктів, які споживаються у великих обсягах. Наприклад, вигідно купувати овочі, консерви, крупи, борошно, цукор, олію великими партіями.
Необхідна техніка для кухні
Щоб готувати вдома більше корисних та смачних страв, самостійно робити напівфабрикати, варто придбати всі необхідні кухонні прилади.
Сезонні локальні продукти
Також допомагає заощаджувати складання меню для родини у відповідності до сезонних овочів, фруктів, ягід. Відмова від імпортних товарів також буде корисною для здоров'я.
Джерело: 5692.com.ua