Новим міністром оборони став Резніков: рішення Ради

Верховна рада України призначила нового міністра оборони. Ним став колишній міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Відповідне рішення підтримали народні депутати, повідомляє РБК-Україна, посилаючись на трансляцію засідання.

Новим міністром оборони став Олексій Резніков. Його призначення підтримали 273 народних депутати.

Як проголосували фракції:

"Слуга народу" – 229 за. ОПЗЖ – 0 за. "Європейська солідарність" – 0 за. "Батьківщина" – 0 за. "Голос" – 0 за. Група "За майбутнє" – 16 за. Група "Довіра" – 19 за.

Що відомо про Резнікова

Олексій Резніков працював заступником голови Київської міської державної адміністрації з питань провадження самоврядних повноважень з 2016 по 2018 роки.

У 2019 році президент України Володимир Зеленський призначив Резнікова представником України у Тристоронній контактній групі. Також Олексій Резніков був призначений 4 березня 2020 на пост міністра з реінтеграції, вчора його звільнили з цієї посади. Також він покинув ТКГ.

Ключи и бутылка водки: в Днепре уличный воришка напал на старика

Вчера, 3 ноября, на ул. Пастера пожилой днепрянин стал жертвой уличного вора, который напал на мужчину на трамвайной остановке. В результате потасовки преступнику удалось сбежать, но вскоре полицейские задержали подозреваемого… Больше новостей на РЕПОРТЕР.ua

В Днепре обнаружили труп с ножевым ранением шеи: убийца задержан

Как ранее сообщал портал «Репортер», около 7 часов утра 2 ноября прохожая заметила труп мужчины по ул. Н. Алексеенко. Он лежал в неестественной позе, согнутый, лицом вниз. А прибывшая на вызов полиция обнаружила у него колото-резаные раны в районе шеи. Полицейским удалось выяснить детали убийства и обнаружить подозреваемого. Больше новостей на РЕПОРТЕР.ua

В Украине могут запретить продажу непромышленных грибов

Верховная Рада может запретить реализацию на агропродовольственных рынках грибов, кроме выращенных промышленным способом на предприятиях. Соответствующие нормы содержатся в законопроекте №6248 о пищевых продуктах и других объектах санитарных мероприятий, зарегистрированном в Верховной Раде 1 ноября. Больше новостей на РЕПОРТЕР.ua

Не вважає політв’язнем. Президент Грузії повторила, що не помилує Саакашвілі

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі повторила, що ніколи не помилує колишнього грузинського лідера Михайла Саакашвілі і не має наміру повертатися до цього питання. Вона також відмовилася вважати його політичним в'язнем.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на відео звернення Зурабішвілі.

"Моя позиція щодо помилування експрезидента тверда і незмінна – ні і ніколи", – сказала вона.

Зурабішвілі додала, що більше до питання помилування Саакашвілі вона повертатися не буде. Глава держави також заявила, що не вважає колишнього президента політичним в'язнем.

"Колишній президент не відповідає критеріям ні політичного в'язня, ні невинної жертви. Він прибув в країну добровільно і нелегальним шляхом", – уточнила Зарубішвілі, додавши, що Саакашвілі прибув до Грузії для дестабілізації обстановки в країні.

Нагадаємо, на початку жовтня президент Грузії вже заявляла, що ніколи не помилує Саакашвілі.

Відзначити, Саакашвілі затримали в Грузії ввечері 1 жовтня. Зараз він перебуває у в'язниці, де колишній президент оголосив голодування.

ОБСЄ зафіксувала танки окупантів на Донбасі

Організація з безпеки та співробітництва в Європі продовжує фіксувати важку військову техніку окупантів на Донбасі. Цього разу спостерігачі помітили танки бойовиків у Луганській області.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звіт СММ ОБСЄ за 3 листопада.

За лініями відведення, але поза виділеними місцями зберігання озброєння ОБСЄ виявила 10 танків на полігоні в непідконтрольному уряду районі Луганської області.

Патруль ОБСЄ помітив 7 танків Т – 72 і ще три танки невстановленого типу в селищі Мирне недалеко від Луганська.

Крім того, ОБСЄ повідомляє про ознаки військової присутності та присутності військового типу в зоні безпеки. На полігоні бойовиків у селищі Бойківське (Донецька область) безпілотник ОБСЄ помітив 4 броньовані машини.

Нагадаємо, що бойовики на Донбасі стягують артилерію. Про це доповіла розвідка.

Також повідомлялося, що українська розвідка повідомила про загострення ситуації на кордоні з Росією цієї зими. Про це розповіли в Міноборони.

На саміті з клімату країни зобов’язалися відмовитися від вугілля: серед них Україна

На саміті з клімату COP26 у Глазго (Шотландія) більше 40 країн, в яких використовується вугілля, зобов'язалися відмовитися від викопного палива. Серед них такі країни, як Україна, В'єтнам і Польща, Канада.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Guardian.

Зобов'язання передбачають, що країни, що підписалися поступово відмовляться від будівництва нових вугільних електростанцій і більше не будуть інвестувати в цю галузь. Більш багаті економіки обіцяють, що зроблять це у 2030-х роках, а більш дрібні – у 2040-х роках.

Мета – залишити вугілля в історії. Це важливо для Великобританії як країни, що приймає саміт, мета якого – поставити світ на шлях обмеження глобального потепління.

Відзначається, що поетапна відмова від вугілля має вирішальне значення для скорочення викидів вуглецю, достатнього для того, щоб світ встав на шлях обмеження глобального потепління.

Уряд Великобританії пояснює, що ці країни швидко збільшать масштаби впровадження екологічно чистої енергетики.

"Сьогоднішній день знаменує собою віху в наших глобальних зусиллях по боротьбі зі зміною клімату, оскільки країни з усіх куточків світу об'єднуються в Глазго, щоб заявити, що вугілля не відіграє ніякої ролі в нашому майбутньому виробництві електроенергії. Сьогоднішні амбітні зобов'язання, взяті на себе нашими міжнародними партнерами, демонструють, що кінець вугілля близький", – заявив бізнес-секретар Великобританії Квасі Квартенг.

Нагадаємо, що на кліматичному саміті в Глазго країни зобов'язалися зупинити вирубку лісів. Це має відбутися до 2030 року.

В Instagram стався масштабний збій

Відеохостинг Instagram припинив працювати в низці країн світу. Більшість користувачів скаржаться на проблеми з застосунком й вебсайтом.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Downdetector.

Фото: в Instagram стався масштабний збій (Downdetector)

Згідно з даними сервісу, наразі найбільше люди скаржаться на роботу застосунку, вебсайту й відсутність зв'язку з сервером.

Водночас з проблемами зіткнулися користувачі з низки країна західної Європи, західної та східної частини США, Бразилії та Індії.

Фото: в Instagram стався масштабний збій (Downdetector)

Пандемія COVID може завершитися в 2022 році і перейти в сезонну хворобу, – Reuters

Пандемія коронавірусу може завершитися в деяких країнах у 2022 році. При цьому COVID може перейти в форму сезонної хвороби.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Епідеміологи очікують, що перші країни, які вийдуть з пандемії, матимуть певне поєднання високого рівня вакцинації та природного імунітету серед людей, які заразилися коронавірусом. Зокрема, Сполучені Штати, Великобританія, Португалія та Індія.

Проте вчені попереджають, що коронавірус залишається непередбачуваним вірусом, який мутує в міру поширення серед не вакцинованого населення.

"Ми вважаємо, що в період відсьогодні до кінця 2022 року настане момент, коли ми отримаємо контроль над цим вірусом… коли ми зможемо значно знизити важкі захворювання і смертність", – заявила Марія Ван Керкхове, епідеміолог, яка очолює роботу Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) по боротьбі з COVID-19.

Очікується, що COVID-19, як і інші ендемічні захворювання, такі як малярія, залишатиметься основним фактором захворюваності та смертності протягом багатьох років.

"Ендемічний – не означає доброякісний", – сказала Ван Керкхове.

Деякі експерти кажуть, що в кінцевому підсумку коронавірус буде поводитися більш схоже на кір, який досі викликає спалахи в тих групах населення, де низький рівень охоплення вакцинацією.

Інші вважають, що COVID стане більше схожим на сезонне респіраторне захворювання, таке як грип. Або ж вірус може стати менш вбивчим, вражаючи в основному дітей, але на це можуть піти десятиліття.

Міноборони попередило про стягування військ РФ до кордону України взимку

Міністерство оборони України попередило про стягування військ Російської Федерації до кордону України взимку. Такі дані з'явилися в української розвідки.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву заступника міністра оборони Ганни Маляр на каналі Україна 24.

За словами заступника міністра оборони Ганни Маляр, загострення на кордоні з Росією слід очікувати цієї зими, а точніше в грудні та січні місяці. Такі дані, за її словами, з'явилися у нашої розвідки.

"Нам слід очікувати у грудні та січні більших новин ніж зараз. Розвідка говорить, що планується збільшення (російського військового – ред.) контингенту саме в ці місяці, грудень-січень. Розвідка передає дані дуже оперативно", – сказала Ганна Маляр.

Нагадаємо, що з'явилася інформація про чисельність російських військ на кордоні з Україною. Про це повідомили в Міноборони.

Раніше повідомлялося, що окупанти на Донбасі також стягують артилерію. Про це доповіла розвідка.

Інформаційний портал міста Кам'янське

Ми використовуємо файли cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально цікавим для вас. Натиснувши «Прийняти», ви дозволяєте використовувати файли cookie на нашому веб-сайті.