Зробив хибний виклик спецслужб: патрульні Запоріжжя притягнули порушника до відповідальності

Виклик про розбійний напад інспектори тактико-оперативної роти отримали сьогодні вдень. Негайно прибувши на виклик, до патрульних звернувся чоловік та повідомив, що, начебто, його побили двоє невідомих громадян і заволоділи його смартфоном та документами.

У «Дії» з’явиться новий документ

Незабаром у застосунку "Дія" можна буде додати й шерити посвідчення ветерана. Також документ стане доступним для члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни та/або члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.

Кава набуде глибшого смаку та витонченого аромату: 3 варіанти, що додати в напій

Щоб урізноманітнити звичний смак улюбленого напою, любителі кави можуть додати в нього один з інгредієнтів. Незвичайні добавки не тільки привносять нові нотки в аромат і смак, а здивують додатковими ефектами.

Що додати в каву, щоб покращити її смак.

Кокосова олія

Смак кави стане більш оригінальним та "екзотичним", якщо додати в чашку напою маленьку ложку нерафінованої кокосової олії. Такий напій не тільки подарує смакову насолоду, а й допоможе на деякий час втамувати голод за рахунок рослинних жирів. Отже, каву с кокосовою олією можна вживати як "перекус".

Сироп агави

Ця добавка – доволі рідка пропозиція навіть у кав'ярнях та ресторанах. Сироп агави виділяється не тільки своїм унікальним смаком, а й вмістом корисних речовин.

Мигдальне молоко

Навіть ті, хто скептично налаштований по відношенню до рослинних аналогів молока, мають спробувати цей варіант. Насичений горіховий смак мигдального молока перетворить чашку кави в справжній шедевр. Крім того, цей продукт дуже корисний для здоров'я.

Джерело: 5692.com.ua

Як часто потрібно мити волосся: поради щодо догляду за локонами

Чисте волосся – запорука охайного зовнішнього вигляду. Однак волосся, як і зовнішність, у всіх різне. Ми розповімо, як краще доглядати за шевелюрою, щоб вона мала гарний вигляд.

Тип волосся та шкіри голови:

1. Жирне волосся: Якщо ваша шкіра голови схильна до жирності, волосся може швидко забруднюватися. У цьому разі рекомендується мити волосся через день або навіть щодня, щоб уникнути зайвої жирності.

2. Сухе волосся: Сухе волосся потребує меншої частоти миття, оскільки часте використання шампуню може посилити його сухість. Рекомендується мити сухе волосся не частіше двох-трьох разів на тиждень.

3. Нормальне волосся: Якщо у вас нормальне волосся і шкіра голови, то оптимальною частотою миття буде 2-3 рази на тиждень. Це дасть змогу зберегти природний баланс олії на шкірі голови та волоссі.

Поради з догляду за волоссям

Використовуйте відповідний шампунь і кондиціонер

Вибирайте шампунь і кондиціонер, які підходять вашому типу волосся і шкіри голови, щоб забезпечити оптимальний догляд і захист.

Не зловживайте гарячою водою

Уникайте миття волосся гарячою водою, оскільки це може сушити шкіру голови і волосся. Краще використовувати теплу або прохолодну воду.

Слідкуйте за станом волосся

Зверніть увагу на стан волосся і реагуйте на його потреби. За потреби коригуйте частоту миття волосся та обирайте доглядові продукти, які підходять саме вашому волоссю.

Дотримуючись рекомендацій щодо оптимальної частоти миття волосся відповідно до типу волосся та стилю життя, ви зможете підтримувати здоровий і гарний вигляд вашого волосся, запобігаючи зайвій жирності або сухості.

Джерело: 5692.com.ua

ТОП-5 незамінних засобів для прибирання, які мають бути в кожному домі

Правильний арсенал засобів дасть змогу зробити процес прибирання легким і приємним. Зокрема, достатньо лише п'яти незамінних інструментів, які завжди повинні бути під рукою.

ТОП-5 інструментів для прибирання

1. Серветки з мікрофібри. Ці серветки відіграють ключову роль у процесі чищення. Вони мають властивість вбирати бруд та легко очищати поверхні без додаткових засобів . Мікрофібра є міцною та безворсовою, а тому ідеально підходить для миття вікон, дзеркал та витирання пилу.

2. Рідина для миття посуду. Цей засіб, який містить знежирювач, можна успішно використовувати не лише для посуду, а й для чищення різних поверхонь на кухні та не тільки. Він ефективно видаляє жир та бруд, навіть з найскладніших ділянок.

3. Оцет. У поєднанні з рідиною для миття посуду та гарячою водою, оцет стає універсальним засобом для чищення. Він допомагає видаляти жир, вапно від води на різних поверхнях, а також допомагає в боротьбі з цвіллю.

4. Харчова сода. Це природний засіб, який допомагає видалити засохлу їжу з посуду, очистити плиту та духовку від жиру, а також освіжити килими.

5. Щітки для чищення з нейлоновою щетиною. Такі щітки допомагають зробити чищення більш швидким і отримати кращий результат. Вони мають різні типи щетини для різних поверхонь, що полегшує процес прибирання.

Джерело: 5692.com.ua

Список для кожного українця: якими продуктами необхідно запастися зараз “про всяк випадок”

Мирне населення України на третій рік з Росією зобов'язане бути готовим до будь-яких змін долі, навіть до найжахливіших і неприємних.

Незважаючи на те, що українці пройшли вже через багато випробувань і поневірянь, краще купити ті чи інші продукти прозапас.

Для вашої зручності ми склали список таких речей і продуктів на всі часи.

Продукти

Не варто змітати з полиці все, що ви бачите. Достатньо, щоб у вас були консерви, локшина або порошкове пюре, а також каші, які можна запарити, макарони, борошно, цукор, сіль, чай/кава, сухе молоко, сухарі, сушки, крекери, хлібці, печиво, цукерки, сухофрукти, халва, козинаки, питна вода.

Важливо все сипуче зберігати в банках, періодично оновлюючи вміст.

Також необхідно запастися їжею для вашого улюбленця, особливо, якщо у нього незвичайне харчування.

Ліки

У вашій аптечці обов'язково мають бути рукавички, йод, спирт, бинт, вата, перекис, хлоргексидин і пластирі. Також не будуть зайвими знеболювальні препарати, ліки від розладу, алергії, знезараження води та антисептики. До того ж, запасіться протизапальними, ентеросорбентами, ліками від кашлю та болю в горлі, антибіотиками та тонометром.

Цей набір може суттєво полегшити вам життя в момент гострої кризової ситуації та необхідності.

Джерело: 5692.com.ua

Водії вантажівок не встигають оновити дані в ТЦК: Україну очікує паливний колапс

Водії вантажівок в Україні не встигають оновити дані в ТЦК до 18 травня. Річ у тім, що вони перевозять не тільки товари, а й паливо. Про це заявив засновник логістичної групи компаній "Прайм".

З 18 травня за кордон перестануть випускати вантажівки з водіями, які не мають QR-коду, це і ТЦК і ВВК. За словами експерта, саме в цьому випадку і може настати транспортний колапс.

Леушкін стверджує, що дане нововведення може вплинути і на ввезення інших імпортних товарів і ліків.

"Ви ж розумієте, що ми це імпортуємо, і якщо тільки 5% вантажівок залишиться на рейсі, то це колапс. Ажіотаж і ціни злетять миттєво", – пояснює експерт.

До того ж, після повторного проходження ВВК бронь можуть підтвердити не всім.

Наразі запаси палива на АЗС розраховані на два тижні.

"Два тижні – це запаси тільки на АЗС. Ніхто зараз не накопичує паливо на нафтобазах, ви розумієте, чому, тільки на АЗС. А будь-яка АЗС – це запаси в резервуарі на два тижні", – сказав він.

Джерело: 5692.com.ua