Якщо і прасувати постільну білизну, то тільки так: фахівці розказали, якими можуть буть наслідки прасування

Фахівці зазначають, що процес прасування постілі не тільки забирає багато часу, а й може вплинути на якість сну. Тому варто звернути увагу на деякі нюанси, щоб з'ясувати для себе, чи так це необхідно.
Чому радять відмовитись від прасування постільної білизни
Після прасування постільна білизна втрачає деякі свої якості, через що не зможе забезпечити нормальний температурний режим тіла, необхідний для здорового сну. Справа в тому, що під час такої термічної обробки будь-які тканини зменшують гідроскопічну функцію, тому гірше поглинають вологу.
Крім того, у процесі прасування виникає накопичення статичної електрики. Це є ще одним аргументом проти прасування. Адже спати, загортаючись у таку білизну, є дискомфортним для багатьох людей.
Більше зім'ятостей отримує білизна з натуральної тканини. А якщо у складі є синтетика, то форма максимально зберігатиметься після прання.
Не потребує прасування білизна із таких матеріалів, які добре зберігають форму після прання:

махра;
полікоттон;
пополін;
мікрофібра;
пополін.

Переваги цих тканин, навпаки, можуть буть зіпсовані праскою.
Як прасувати постільну білизну
У деяких випадках прасування білизни є необхідним. Наприклад, якщо це постіль малюка або людини, що має якісь інфекційні захворювання. Термічна обробка допомагає знищити будь-яких паразитів та бактерій, що затримуються на постільній білизні.
Фахівці радять прасувати постіль, дотримуючись наступних умов:

використання м'якої дошки для прасування;
середній режим подачі тепла;
використання функції відпарювання.

Таким способом найефективніше позбутися зім'ятостей білизни.
Прасувати білизну просто на ліжку взагалі не рекомендується, адже через це накопичена статична електрика значно вплине на якість сну.
Джерело: 5692.com.ua