День Гідності та Свободи в Кам’янському пройде по-новому

Цьогоріч День Гідності та Свободи 21 листопада в Кам’янській міській раді планують провести в оновленому форматі.

Цей день, нагадаємо, присвячений Революції Гідності. Саме 21 листопада 2013 року перші протестувальники вийшли проти непідписання тодішнім президентом Віктором Януковичем Асоціації з Європейським Союзом. Мітинг було розігнано, та це лише радикалізувало протестний рух – люди також виступили проти політичної орієнтації Януковича та його команди на Росію, повсюдної корупції, майже на всіх щаблях влади та жорстокості міліцейської системи, якій потурав тодішній президент. Внаслідок, Янукович був змушений піти у відставку та ціною того стали декілька сотень життів людей, яких розстріляли снайпери 18-20 лютого 2014 року, а також вбили співробітники “Беркуту”.

За словами, заступника міського голови Кам’янського, заходи Дня Гідності відбудуться у два етапи.

Цьогоріч ми вирішили провести заходи до Дня гідності в новому форматі, у два етапи – традиційне покладання квітів на Алеї героїв та патріотичний кіносеанс у кіноконцертному залі «Мир», – зазначила Світлана Колісніченко.

В міській раді зазначають: для кожного із присутніх на заході представників різних поколінь ця стрічка матиме свою цінність, але всіх вона об’єднає  почуттям патріотизму, глибокої поваги до військових та їхнього героїзму.