Гордість Кам`янського

В середній школі № 40, що розташована на лівому березі Кам`янського, відбулася урочиста церемонія вшанування спортсменів-шашкістів, які здобули блискучі спортивні результати не тільки на місцевому і регіональному рівні, а й проявили себе  на міжнародній арені у 2019 році.

«Відзнаки міського голови» Андрія Білоусова, «подяки», «подячні листи» і навіть нагрудний знак  «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня (гросмейстери Олена Коротка та Ольга Губарева) – все це свідчить, що шашкісти Кам`янсього можуть впевнено вважати 2019 рік вдалим в їхній спортивній кар`єрі і свої спортивні перемоги занести собі до активу.

Наші шашкісти перемагали, як в Україні, так і на міжнародних змаганнях. Це завдяки їхнім перемогам лунав наш український гімн. Звичайно, що не можна не згадати про титанічну працю відомих тренерів-викладачів відділення шашок місцевих ДЮСШ №2 та №3 Дмитра Савинського, Олену Коротку, Альону та Ігора Губаревих. Саме їхні вихованці у 2019 році здобули на молодіжному рівні 94 державні медалі, 12 медалів чемпіонатів Європи та 24 медалі чемпіонатів світу!

Кам`янське пишається своїми спортсменами, що своїми українськими перемогами звеличують і державу Україна, і славне місто Кам`янське.