Кам’янчан запрошують на вечірку в бібліотеці

В юнацькому відділі Центральної бібліотеки Кам’янського відбудеться “тиха вечірка”. Цей загальноукраїнський захід відбудеться 20 містах всієї України 7 грудня. До нього долучилось і Кам’янське.

Кожен учасник має прийти на вечірку в навушниках та із гаджетом. Усі вони разом за допомогою скайпу приєднуються до онлайн-трансляції, що відбуватиметься у Науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича Київського національного університету Тараса Шевченка.

Радіоефір підігріватимуть гості – хіп-хоп вокаліст гурту «Танок на Майдані Конґо», журналіст і письменник Фоззі, засновник та лідер рок-гурту «Фіолет», письменник, арт-директор фестивалю Бандерштат Сергій Колос.

Гості можуть танцювати, слухати спікерів, перериватися для бесіди чи чаювання. Одним словом – проводити час, як на звичних заходах тільки без шуму.

Початок вечірки заплановано на 20:00 7 грудня у юнацькому відділі Центральної бібліотеки імені Тараса Шевченка. Обов’язкові умови для участі: зapядити мобільний телефон чи планшет, завантажити на нього додаток Radio Skovoroda із офіційного сaйту, не забути навушники.