Кам’янський виконком затвердив вартість навчання у музичних школах

На серпневому засіданні члени виконавчого комітету міськради Кам’янського розглянули нові тарифи для навчання в музичних школах на 2019-2020 рік. Відповідний проект вже опублікований на сайті КМР. Плату планують встановити щомісячну. Для кожної спеціальності вона буде різна.

Нові розцінки затвердять не лише для музичних інструментів, але й для художників та хореографії. Таким чином, місяць навчання в дитячій художній школі, або в аналогічному віділенні коштуватиме 200 гривень на місяць. У таку ж сумму обійдеться навчання у хореографічному відділенні. Для музичних спеціальностей планують встановити наступні тарифи:

–  у класах фортепіано – 250 грн;

–  у класах гітари – 250 грн;

–  у класах сольного співу (естрадний) – 250 грн;

–  у класах сольного співу (академічний) – 250 грн;

–  у класах струнних інструментів (віолончель) – 160 грн;

–  у класах струнних інструментів (скрипка) – 200 грн;

–  у класах духових та ударних інструментів – 200 грн;

–  у класах акордеона і баяна – 200 грн;

–  у класах домри, бандури, балалайки – 160 грн;

В проекті відзначається, що в разі довготривалої хвороби учня, перший місяць вартість занять сплачується повністю, наступні два – в розмірі 50%. Надалі ж доведеться брати академічну відпустку.

Також в проекті передбачені пільги для дітей з інвалідністю I-II групи, дітей військовослужбовців, що загинули під час виконання служби та з багатодітних, або малозабезпечених сімей. Для них навчання буде безкоштовним.

Половину від вартості сплачуватимуть діти-переселенці. Окрема пільга стусується тих, хто вирішив навчатись одразу на двох інструментах. Повну вартість потрібно буде сплачувати лише на тій спеціальності, де є вищий тариф. За отримання другої можна будет платити лише половину.