Книжка під ялинку

Новорічна книжкова акція «Х-книга під ялинку» 2020 – гарна ідея почати новий рік читання в центральній бібліотеці для дітей м. Кам’янського.

Для особливих, найкращих читачів бібліотеки придбані нові книги.  Вони загорнуті у ошатний подарунковий папір.  Новенькі книги, ретельно підібрані бібліотекарем з урахуванням особистих читацьких симпатій і уподобань юних читачів. З поміж книг-учасниць акції і четверта книга С. Дерманського «Маляки», і другі книги Ю. Чернінької та Тоски Ментен, а також третя книга А. Кокотюхи та книга К.Матюшкіної «Звіроновий рік».

Кожного разу, у момент вручення книжки, бібліотекар наголошує, що її, запаяну в целофан, можна відкрити лише вдома і відчути як вона пахне друкарською фарбою і новими сюжетами і пригодами.

Новорічна книжкова акція для найкращих читачів “Х-книга під ялинку” проводиться другий рік поспіль у перші дні нового року. Як показує реакція читачів, схоже, що акція проводиться не в останнє,бо подобається і читачам і бібліотекарям, бо дарує радість обом сторонам започаткованої акції.