Купівля комунальних автобусів в Кам’янському обійдеться без кредитів

Питання комунального транспорту в Кам’янському стоїть дуже гостро. Причина очевидна – нинішні приватні перевізники не влаштовують містян через численні порушення графіку та незручного транспорту, так званих маршруток.

В міській раді Кам’янського це питання планують вирішити вже найближчим часом. Дедлайн – 2020 рік. Справа в тому, що саме тоді закінчуються контракти із приватними перевізниками, а нові міська влада укладати не буде, адже жодна з наявних компаній не підпадає під нові критерії. Зокрема, згідно закону, 50% автобусів мають бути адаптовані під потреби людей з інвалідністю.

Таким чином, як ми повідомляли раніше, міська рада ухвалила рішення взяти 40 автобусів в лізинг в “Укргазбанку”. Проте, в липні вимоги банку змінились та КАТП 042802, на баланс якого і будуть придбані автобуси, заявило, що вони не відповідають можливостям підприємства.

Втім, без новеньких автобусів Кам’янське не залишиться. У міської ради, як виявилось, є план “Б”. Він полягає у меморандумі, підписаному із Дніпровським металургійним комбінатом, згідно якого завод зобов’язався виділити 40 мільйонів гривень на нові автобуси для міста. На ці гроші придбають 30 автобусів європейського зразка.