Міський голова Андрій Білоусов привітав працівників прокуратури Кам’янського з професійним святом

1 грудня в Україні щорічно відзначається День працівників прокуратури. Урочисті збори з нагоди професійного свята відбулися 29 листопада.
Працівників відомства приїхали привітати Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, представники суддівського корпусу та правоохоронних органів, керівництво Кам’янського міського відділу Служби безпеки України в Дніпропетровській області та інші почесні гості.

«Шановні працівники прокуратури! Щиро вітаю вас із професійним святом. Я вдячний вам за те, що завжди стоїте на сторожі прав і свобод громадян, захищаєте інтереси держави. Бажаю вам гідно і мужньо пройти всі випробування, пов’язані з процесом реформування в органах прокуратури. Упевнений, що ваш професійний досвід і знання допоможуть вам легко впоратися із цим завданням. Будьте здорові і щасливі!», – сказав Андрій Білоусов.

З нагоди свята мер також вручив працівникам прокуратури нагороди – нагрудні знаки «Відзнака міського голови», листи подяки та почесні грамоти виконавчого комітету Кам’янського міської ради.
На сьогоднішній день колектив місцевої прокуратури налічує 59 працівників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *