Міський голова Андрій Білоусов привітав працівників прокуратури Кам’янського з професійним святом

1 грудня в Україні щорічно відзначається День працівників прокуратури. Урочисті збори з нагоди професійного свята відбулися 29 листопада.
Працівників відомства приїхали привітати Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, представники суддівського корпусу та правоохоронних органів, керівництво Кам’янського міського відділу Служби безпеки України в Дніпропетровській області та інші почесні гості.

«Шановні працівники прокуратури! Щиро вітаю вас із професійним святом. Я вдячний вам за те, що завжди стоїте на сторожі прав і свобод громадян, захищаєте інтереси держави. Бажаю вам гідно і мужньо пройти всі випробування, пов’язані з процесом реформування в органах прокуратури. Упевнений, що ваш професійний досвід і знання допоможуть вам легко впоратися із цим завданням. Будьте здорові і щасливі!», – сказав Андрій Білоусов.

З нагоди свята мер також вручив працівникам прокуратури нагороди – нагрудні знаки «Відзнака міського голови», листи подяки та почесні грамоти виконавчого комітету Кам’янського міської ради.
На сьогоднішній день колектив місцевої прокуратури налічує 59 працівників.