Міський голова Кам’янського провів робочий об’їзд об’єктів соціальної сфери

20 серпня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів робочий об’їзд, у ході якого перевірив біля 20 об’єктів ремонту соціальної сфери.
Міський голова побував у школі № 20, де 27 липня стався обвал частини фасаду під покрівлею. Зараз фахівці проектної організації ТОВ «Придніпровський центр технічного аудиту» проводять експертизу двох корпусів школи. На час ремонтно-відновлювальних робіт учнів старших класів переведуть до будівлі Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів №25, а решта дітей навчатиметься в школі №42.
У школах №19, 24, і 36 міський голова перевірив завершення будівництва міні-футбольних полів. У ЦНАПі Південного району інспектував створення нової зони відпочинку перед будівлею. Там встановили дитячий майданчик, поклали тротуарну плитку, провели зовнішнє освітлення і побудували фонтан.
Також міський голова перевірив хід ремонтних робіт у відділеннях лікарень №7, 9 і Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 (колишня дитяча лікарня №6).

«На жаль, за останні 30 років у лікарнях не проводилося ніяких ремонтів. Цього року ми ремонтуємо два відділення – неврологічне та патології вагітних у міській лікарні №9 та відділення Центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей з ураженням нервової системи в Центрі первинної медико-санітарної допомоги №3. Тут передбачено ремонт усіх внутрішніх приміщень, заміна вікон, дверей і сантехніки, а також закупівля нових меблів, щоб створити комфортні умови для пацієнтів. Усі роботи ми плануємо завершити до Дня міста. Наступного року продовжимо цю роботу, поступово збільшуючи кількість відремонтованих відділень і приводячи до ладу всі лікарні нашого міста», – сказав Андрій Білоусов.

У рамках об’їзду міський голова також ознайомився з ходом ремонту в територіальному центрі соціального обслуговування населення Заводського району та перевірив стан будівництва нового скверу по вулиці Глаголєва.