Освітній портал в Кам’янському центрі зайнятості

Освітній портал Державної Служби Зайнятості розроблено на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України №837/2019 у Кам’янському центрі зайнятості. 

Директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон зазначила: 

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримувати нові компетенції та проходити професійне навчання. Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання – знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві».

Цей сервіс дозволить:

  • розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;
  • отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
  • навчитися складати резюме сучасного формату; 
  • підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
  • обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. 

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей. У Центрі зайнятості Кам’янського підкреслюють: для тих, хто прагне розширити горизонт знань, гаджет може бути засобом досягнення цієї мети. На освітньому порталі державної служби зайнятості зручний інтерфейс, який забезпечить швидкий пошук у розділах: «Для роботодавців», «Для шукачів», «Для працівників ДСЗ».

На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті.

Освіта для дорослих має бути максимально доступною.