Рок і флеш-моб: як в Кам’янському відзначили День студента

До прийдешнього Дня студента, який відзначається 17 листопада, в Кам’янському організували рок-вечірку. Свято проходило на Новій сцені театру імені Лесі Українки. Святковий вечір під назвою «Student party «Rock star» об’єднав студентів різних напрямів і навчальних закладів міста: технічного університету, технікумів, коледжів. У заході взяли участь представники Молодіжної ради Кам’янського, Центру молодіжних ініціатив, культурно-молодіжного центру «МИР HUB».

Міський голова Андрій Білоусов також долучився до привітання – він вручив подарунки молодим студентським родинам, а також відзначив молодь за заслуги перед містом та успіхи у навчанні.

Зараз ви проживаєте найпрекраснішу пору вашого життя. Бути студентом означає бути молодим, повним надій і планів. Ви можете досягти будь-яких висот, адже майбутній успіх залежить тільки від вашої праці та цілеспрямованості. Я знаю, що ви берете активну участь у житті нашого міста, і ми пишаємося кожним з вас. Бажаю всім вам добре вчитися і радіти життю, а ця рок-вечірка нехай стане ще одним приємним моментом, – сказав міський голова