Ситуація у Кам’янському на ранок 5 липня

У Кам’янському доба пройшла без надзвичайних подій. Нині все спокійно. Ситуація стабільна та контрольована. Про це вранці 5 липня повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Також мер зазначив, що в області ніч та ранок були напруженими: ворог знову обстрілював Криворізький район та випустив по Дніпропетровщині 7 ракет. Шість із них збили наші військові:

«Доброго ранку! Вівторок, 5 липня.  

На Дніпропетровщині напружені ніч та ранок у Криворізькому районі. Ворог знову обстріляв Зеленодольську громаду. У Зеленодольську поцілив по дачному масиву, у Великій Костромці – по одній з вулиць. Село частково без світла. Масштаби руйнувань уточнюються. Попередньо, ніхто не постраждав. 

Також рано вранці над Дніпром та Синельниківським районом наші військові збили 6 ракет, з 7 запущених ворогом на нашу область. У Дніпрі уламки збитої ракети спричинили загоряння. Рятувальники вогонь приборкали. Ніхто не постраждав. 

У місті Покров зруйновані кілька будинків у приватному секторі. На місці працюють рятувальники. Попередньо, без постраждалих. 

У Кам’янському доба минула без надзвичайних подій. Наразі все спокійно. Ситуація стабільна та контрольована.  

Дякуємо Збройних Силам України та всім нашим воїнам, які вже 132 доби мужньо боронять країну від повномасштабного вторгнення росії! 

Нехай день буде мирним та тихим! Бажаю всім вдалого вівторка!  

Разом до Перемоги!»