Тепломережі повідомляють про зменшення вартості газу для населення

Ще 24 грудня 2019 року Уряд України схвалив постанову, яка дозволяє зменшити вартість опалення до 30% через високу, як для зимового місяця, температуру повітря.  Прем’єр-міністр Олексій Гончарук зазначив, що всі необхідні інструменти для перерахунку, а фактично для зниження вартості опалення для населення Уряд надав органам міської влади.

Низка міст області, а саме Дніпро, Кривий Ріг одразу відреагували на постанову і запустили механізм перерахунку вартості опалення для мешканців своїх міст.

Комунальним підприємством Кам’янської міської ради «Тепломережі»,згідно з постановою Кабінету Міністрів України, що регламентує Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, починаючи з нарахувань за грудень 2019-го також буде проведено перерахунок розміру нарахувань за теплову енергію та послуги централізованого опалення. За оцінками фахівців і спеціалістів розмір нарахувань за грудень 2019 року зменшиться на 21%, що суттєво полегшить фінансове навантаження для мешканців Кам’янського.

Перший заступник міського голови Кам’янського Олександр Чернишов запевнив громаду міста, що вартість послуг за опалення в цей період року буде перераховуватися щомісяця. Відповідні зміни будуть зазначатися в платіжних відомостях за опалення.