ТОП рішень 36 сесії міської ради Кам’янського

4 жовтня відбулося засідання 36-ї сесії Кам’янської міської ради. До порядку денного увійшло 24 основних та 16 додаткових питань, а також депутатські запити.

Серед планових проектів рішень, які були ухвалені на сесії, – низка земельних питань, а також проекти, що стосувалися внесення змін до раніше прийнятих рішень.

Рішенням сесії було прийняте резонансне питання про структуру виконавчих органів Кам’янської міської ради VII, загальну чисельність апарату та її виконавчих органів. Як зазначив міський голова Андрій Білоусов, дане рішення не вплине на якість роботи посадовців.

«Скорочення штату зекономить нам біля 30 мільйонів гривень на рік. За цю суму можна відремонтувати 60 дахів, цьогоріч на медикаменти у нас витрачено 25 мільйонів, на ремонт доріг – 38 мільйонів. Тобто, 30 мільйонів – суттєва сума, яку можна буде спрямувати на покращення інфраструктури нашого міста. Стосовно районних адміністрації, то усі відділи соціального захисту, реєстру виборців, територіальні центри – тобто все, що стосується надання послуг населенню залишається на своїх місцях і люди це жодним чином не відчують. Навпаки, в бюджеті з’явиться більше коштів, які ми зможемо спрямовувати на вирішення нагальних проблем у місті», – сказав Андрій Білоусов.

У ході засідання сесії міської ради виникли суперечки щодо питання стосовно приєднання Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 до Центру первинної медико-санітарної допомоги №3. Депутат міської ради Валентина Капінус виступила із запереченнями щодо доцільності прийняття цього рішення і зауважила, що об’єднання двох медичних закладів знизить якість медичних послуг та умов роботи медперсоналу. Директор департаменту охорони  здоров’я міської ради Юлія Манаєнкова пояснила: це не відобразиться ані на медперсоналі, ані на пацієнтах.

«Прибираємо лише адмінапарат. Сьогодні на 23,75 ставки витрачається 2,2 мільйони гривень з бюджету Національної служби здоров’я України. Тобто 23 сімейних лікаря, з якими люди укладали декларації, фактично утримують 177 осіб іншого персоналу лікарні. Натомість ми хочемо спрямувати ці кошти перш за все для того, щоб привести в належний стан медцентр №2. Ми хочемо створити тим лікарям, які дійсно заробляють кошти гідні умови для роботи, надати кабінети, де вони оглядатимуть хворих згідно із протоколами. Для людей нічого не зміниться. Вони й надалі відвідуватимуть своїх лікарів»,  сказала Юлія Манаєнкова.

Рішення щодо об’єднання медцентрів було прийняте депутатами більшістю голосів.

Також депутати прийняли  рішення  про вжиття заходів щодо відновлення платоспроможності комунального підприємства «Тепломережі», що має суспільну цінність для територіальної громади Кам’янського. Рішення передбачається розроблення фінансово-економічного обґрунтування щодо надання гарантій задоволення всіх вимог кредиторів за грошовими зобов’язаннями комунального підприємства міської ради «Тепломережі».

«Це питання було необхіднім. Це дає можливість розпочати в місті опалювальний сезон і не застосовувати до підприємства «Тепломережі» санкції, передбачені законом про банкрутство. Адже саме «Тепломережі» цього року надаватимуть послуги централізованого опалення у Кам’янському», – зазначив секретар міської ради Олександр Залевський.

На 36-й сесії міської ради було прийнято усі основні та додаткові питання порядку денного, а також більшість депутатських запитів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *