У дитячому садочку № 36 відкрили сучасний харчоблок

У дитячому дошкільному навчальному закладі Кам’янського № 36 «Джерельце» на лівобережжі відкрили після ремонту сучасний харчоблок.
2 жовтня керівництво дитячого садка презентувало оновлений харчоблок міському голові Андрію Белоусову, доповівши про результати виконаної роботи.
Приміщення повністю відремонтували, придбали і встановили нове електричне обладнання, кухонний інвентар та інше технічне оснащення. Новий харчоблок розділений на три окремі зони: приготування, зберігання і видача їжі, відповідає всім санітарно-епідеміологічним нормам і вимогам.

«Наш дитячий садочок був відкритий в 1985 році і з того часу харчоблок жодного разу не ремонтували. Під час виконання ремонту були враховані також вимоги нової програми системи безпеки та організації харчування ХАССП. Зараз в садку виховується 215 дітей. Від імені всього колективу і батьківського комітету я хочу висловити подяку меру Андрію Белоусову за допомогу в проведенні ремонту», — сказала директор дошкільного закладу Юлія Сотник.

Андрій Білоусов побажав самим маленьким жителям Кам’янського та їх батькам міцного здоров’я, а також зазначив, що питання виховання, освіти і всебічного розвитку дітей – пріоритетний напрямок в роботі міської влади.
Кошти на ремонт приміщення були виділені з міського бюджету. Фінансову допомогу в даному питанні надав також депутат Кам’янської міської ради Максим Беспальчук.