У Дніпрі під керівництвом мера Кам’янського пройшло засідання регіональної платформи АМУ

24 травня в будівлі Дніпропетровської обласної ради пройшло засідання регіональної платформи Асоціації міст України. Керував роботою засідання голова Дніпропетровського регіонального відділення АМУ, міський голова Кам’янського Андрій Білоусов. На зустрічі був присутній народний депутат України Олександр Дубінін, мери міст, селищ і сіл Дніпропетровської області. Тема засідання: «Законодавчо-нормативні механізми підвищення ефективності управління земельними ресурсами в громадах. Шляхи вирішення проблемних питань».

В ході відкритої дискусії обговорювалися питання, пов’язані з земельним законодавством і ефективністю використання, планування і розвитку земельних ресурсів органами місцевого самоврядування. Керівник кожного населеного пункту міг винести на обговорення актуальні питання з даної теми, внести свої пропозиції та ініціативи.

Крім того, учасники засідання в формі письмового документа звернулися до органів вищої державної влади з проханням прийняти проекти Законів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції землеустрою та оцінки земель» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об’єктів в комплексі із земельними ділянками». А також розробити Постанови Кабінету Міністрів України, спрямовані на розширення функцій місцевої влади в сфері реєстрації земель.