У Кам’янському пройшли урочистості, присвячені Дню хіміка

24 травня напередодні Дня хіміка в Кам’янському Палаці культури «Хімік» відбулася святкова зустріч, присвячена Дню працівників хімічної промисловості.

Великий і дружний колектив підприємства «ДніпроАзот» з професійним святом привітали міський голова Кам’янського Андрій Білоусов, народний депутат України Олександр Дубінін, перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман, а також Голова Правління АТ «ДніпроАзот» Сергій Сидоров.

У своєму виступі Андрій Білоусов подякував колективам підприємств хімічної промисловості міста за наполегливу працю, спрямовану на економічний і соціальний розвиток Кам’янського.

«Це свято – чудовий привід сказати слова подяки всім працівникам хімічної галузі. Без вас неможливо уявити розвиток нашого міста. Дякую вам, шановні хіміки, за високий професіоналізм, самовіддану і небезпечну працю. Нехай у вашому житті буде більше успіхів і приємних моментів. Щастя, миру і благополуччя вам і вашим близьким, а підприємствам хімічної галузі міста – розвитку і процвітання!» — сказав міський голова.

Офіційна частина свята складалася з церемоній нагородження. Працівникам і ветеранам хімічної галузі вручали медалі, годинник, почесні грамоти міського та обласного значення, пам’ятні подарунки.

Для всіх гостей виступали місцеві творчі колективи, а також популярний український гурт «Авіатор».