У Кам’янському на Черемушках відкрили після реконструкції новий дитячий садок на 110 місць

4 жовтня в Кам’янському відбулося урочисте відкриття нового дошкільного навчального закладу № 43 «Зоренька», розташованого за адресою: вулиця Дмитра Яворницького, 28.
З 1999 року садочок не працював. Всі ці роки будинок перебував у занедбаному стані. Завдяки співпраці мера Андрія Білоусова з міжнародними партнерами, за сприяння Уряду Німеччини, німецького товариства GIZ та частково за кошти місцевого бюджету, місту вдалося повністю відремонтувати будівлю і відновити роботу дитячого садка. В рамках реалізації соціального проекту було відремонтовано всі внутрішні приміщення. Для дітей створені просторі і комфортні групи і спальні, харчоблок з найсучаснішим кухонним обладнанням та інвентарем, спортивний зал і прогулянкові альтанки. Також садок оснащений індивідуальною котельною. Заклад розрахований на 110 місць.

«Шановні педагоги, батьки та діти! Вітаю вас з цією важливою подією в житті міста, на яку всі з нетерпінням чекали. Два тижні тому ми відкрили новий дитячий садок в селищі Романкове і таким чином, вирішуємо проблему з чергами в дитячі сади, що є нашим пріоритетним напрямком в роботі. Щиро бажаю, щоб діти відчували себе тут затишно і комфортно, успішно займалися і всебічно розвивалися», — сказав Андрій Білоусов.

Від імені всіх батьків, а особливо мам, яким раніше доводилося возити дітей в садок в інші райони міста, директор закладу Ольга Ковтун висловила подяку міському голові за успішну реалізацію проекту.