У Кам’янському термомодернізують школи, садочки та лікарні

Кам’янське бере активну участь в проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», який фінансується Європейським інвестиційним банком в рамках співпраці з північною фінансовою корпорацією «НЕФКО».
27 листопада до Кам’янського приїхали технічні фахівці і виконавці консультаційної компанії «Nomine Consult UAB», які беруть участь в одному з етапів реалізації проекту. Питання подальшої взаємодії в даному напрямку обговорювали під час робочої наради, яка пройшла під керівництвом Кам’янського міського голови Андрія Білоусова.

«Наше місто виграло конкурс на отримання 15,5 мільйонів євро від Європейського інвестиційного банку для утеплення бюджетних установ. Ми будемо подавати списки наших шкіл, дитячих садочків та лікарень. Йдеться про утеплення близько 40 установ бюджетної сфери. Проект передбачає утеплення фасадів і дахів, заміну вікон і цілий комплекс інших ремонтних робіт. До квітня наступного року фахівці будуть проводити аудит будівель, готувати свої проектні пропозиції і передавати в Європейський банк, який виготовить проектно-кошторисну документацію. Я сподіваюся, що до кінця 2020 року або до початку 2021 року ми зможемо приступити до безпосереднього виконання робіт», – сказав Андрій Білоусов

«Ми приїхали, щоб допомогти вашому місту реалізувати проект з підвищення енергоефективності будівель бюджетної сфери. З усіх питань ми знаходимо підтримку. Міська влада діє дуже оперативно, ми ефективно співпрацюємо. Робота організована так, що все вирішується дуже швидко», – зазначили іноземні консультанти.