У Кам’янському відкрили багатоквартирний будинок для переселенців

У Кам’янському успішно реалізували важливий соціальний проект.

1 жовтня в Південному районі міста за адресою: проспект Конституції, 32, урочисто відкрили будинок на 36 квартир, в якому розмістяться сім’ї переселенців з окупованих населених пунктів Донбасу.

Реконструкція і повне внутрішнє оснащення багатоквартирного будинку профінансував Український фонд соціальних інвестицій за рахунок грантових коштів Уряду Німеччини, наданих через німецький банк розвитку KFW в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальних інвестицій УФСI V».

У будівлі, яка пустувала останні 20 років, облаштували 36 квартир (27 однокімнатних і 9 двокімнатних). У них зможуть комфортно проживати понад 100 внутрішньо переміщених осіб.
Відкривали новий об’єкт соціального житла Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, віце-консул Німеччини в Донецьку Пітер Шмаль і виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій Лактіонов.
Андрій Білоусов подякував Уряду Німеччини, керівництву банку KFW і фонд соціальних інвестицій за надану фінансову підтримку, а також привітав сім’ї з новосіллям.

«Це знаменна подія для нашого міста. Я бажаю людям, які змушені були залишити свої будинки, взявши з собою лише найнеобхідніше, щоб це житло стало для них справжнім другим домом. Нехай більше ніколи в житті ні один громадянин нашої країни не зіткнеться з такою ситуацією. Бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів і всього найкращого», — сказав Андрій Білоусов.

«Я вже не вперше приїжджаю на відкриття подібних об’єктів і кожного разу це велика радість і особливі відчуття. Я радий, що наш Уряд підтримує і фінансує такі проекти, які допомагають людям знайти опору в найскладніших життєвих ситуаціях», — сказав Пітер Шмаль.