У Південному районі Кам’янського відкрили нову зону відпочинку

23 серпня в День Державного У Південному районі Кам’янського відкрили нову зону відпочинкуПрапора України на площі перед ЦНАПом в Південному районі відкрили нову зону відпочинку. Алеї, викладені тротуарною плиткою, дитячий ігровий комплекс з м’яким покриттям, зовнішнє освітлення, лавки і фонтан. Діти і дорослі зможуть з комфортом відпочивати і проводити тут своє дозвілля.
Під час відкриття нового об’єкта благоустрою міський голова Андрій Білоусов привітав кам’янчан з важливими державними святами – Днем Прапора та Днем Незалежності України.

«Нам вдалося залучити кошти державного бюджету в рамках реалізації програми реконструкції ЦНАПів України. Навесні ми відкрили оновлений ЦНАП в Заводському районі по проспекту В. Стуса. Зараз роботи по реконструкції ведуться в ЦНАПі Південного району, де на даний момент ми завершили будівництво нової зони відпочинку на площі перед будівлею. Багато дітей і дорослих прийшли сюди сьогодні, щоб відпочити і весело провести час, а ми і далі будемо робити наше місто ще більш затишним і комфортним для проживання», — сказав Андрій Білоусов.