У щоденному зверненні мер Кам’янського розповів про початок другого етапу видачі гумдопомоги

Ситуація у Кам’янському стабільна та контрольована, доба минула без надзвичайних подій. Всі об’єкти критичної інфраструктури та системи життєзабезпечення міста працюють в штатному режимі, повідомляє мер Андрій Білоусов на своїй сторінці у Фейсбук.

Він повідомив, що ворог обстріляв Нікопольський, Синельниківський та Криворізький райони, випустив до ста снарядів по місту Нікополь. Попередньо, одна людина загинула, одна поранена. У Покровській громаді ворог ударив по складах. По Зеленодольській громаді ударили зі ствольної артилерії.  

У Апостоловому ворожі ракети зруйнували три школи. Пошкоджені  житлові будинки поряд. За попередньою інформацією, 8 людей поранені. 

Також Андрій Білоусов сказав, що починається другий етап видачі великих продуктових наборів в рамках співпраці з гуманітарною організацією «World Central Kitchen» іспансько-американського шеф-кухаря Хосе Андерса. 

“До уваги вимушених переселенців 2022 року, які мешкають у Кам’янському!  

Розпочинаємо другий етап видачі великих продуктових наборів в рамках співпраці з гуманітарною організацією World Central Kitchen іспансько-американського шеф-кухаря Хосе Андерса. 

Видача наборів відбуватиметься 22 липня о 15:00 в центральному парку культури та відпочинку біля адмінбудівлі за наявності талонів. 

Талони можна отримати після реєстрації за адресами:  

  • Проспект Перемоги, 45,  
  • Проспект Свободи, 2/1,  
  • Проспект Свободи, 36. 

З 10:00 до 17:00 години”.