В Кам’янському тренували майбутніх лідерів

Активісти Молодіжної ради Кам’янського взяли участь у тренінгу “Я – лідер”, що відбувся за сприяння управління молоді та спорту Кам’янської міськради. Тренер Сергій Таран розповів юним активістам, чому у нашу епоху лідерські якості надважливі.

Сергій – координатор Української асоціації студентів в Дніпропетровській області, голова громадської організації «Молодь Дніпра», тім-лідер молодіжного комітету у Дніпрі міжнародного проєкту U-Report Ukraine. За його словами, лідерські якості допомагають працювати результативніше.

Зараз Україна просто потребує молодих лідерів, які змогли б задавати нові тренди, шукати варіанти виходу країни зі складного становища та шляхи її подальшого розвитку. У нашої молоді є потенціал, але їй не вистачає зацікавленості, прагнення руху вперед. Наразі згідно минулорічного опитування «Молодь України» було визначено біля 4% активних молодих людей, тоді як у минулому році таких було тільки 2%. З такою тенденцією ми незабаром досягнемо 10% молодих активних людей, чого вже достатньо для того, щоб здійснювати певні зміни в державі», – сказав Сергій Таран.