В міськраді Кам’янського з’явиться відділ по роботі з ОСББ

В структурі міської ради Кам’янського може бути створений відділ з питань діяльності органів самоорганізації населення. Відповідний проект рішення буде внесений в сесійну залу міської ради вже на наступній сесії.

Передусім, мова йде про відділ, що представлятиме та опікуватиметься інтересами ОСББ. Голова відомства отримає членство в міськвиконкомі, таким чином зможе впливати на рішення в інтересах домових самоуправлінь, а також стимулювати створення нових об’єднань в Кам’янському.

Відділ відповідно до покладених на нього завдань,

Готує проекти рішень Кам’янської міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови з питань, що належать до повноважень відділу, а також проектів рішень Кам’янської міської ради про надання дозволу на створення органів самоорганізації населення або припинення їх діяльності. Надає всебічну допомогу в організації проведення зборів (конференцій) жителів за місцем проживання із залученням до участі в них посадових осіб виконавчих органів Кам’янської міської ради. Сприяє створенню нових органів самоорганізації населення та ОСББ, – зазначається в проекті рішення.