В навчальних закладах Кам’янського тривають капітальні ремонти

У Кам’янському тривають роботи з капітального ремонту шкіл і закладів позашкільної освіти.
23 квітня міський голова Кам’янського Андрій Білоусов відвідав школу № 42 на житловому масиві БАМ. Цього року школа святкуватиме своє 30-річчя. За цей час покрівлю жодного разу не ремонтували і навчальний заклад гостро потребує її капітального ремонту. Ця зима показала, що більше дах не витримає. Сліди недавніх дощів видно на стелі в роздягальнях, спортзалі, актовій залі, бібліотеці та інших приміщеннях.
«У минулому році за кошти Українського фонду соціальних інвестицій ми замінили в школі всі вікна на металопластикові конструкції. Перевели будівлю на опалення від пелетної котельні, і всю зиму проблем з опаленням не було. Покрівля насправді потребує капітального ремонту, тому ми виділили кошти на розробку проектно-кошторисної документації і в червні поточного року приступимо до капремонту покрівлі, щоб до першого вересня виконати ці роботи», – сказав міський голова.
Також Андрій Білоусов перевірив початок капітального ремонту покрівлі та будівництвом нового вимощення навколо будівлі в дитячій художній школі імені Івана Першудчева.
Директор художньої школи Сергій Кияшко подякував міському голові за допомогу в проведенні ремонту.
«Сьогодні вперше в історії у нас почався капітальний ремонт покрівлі та зміцнення вимощення. Будівля стара і фундамент почав просідати, а комплексний ремонт допоможе усунути причини і ліквідувати наслідки», – сказав керівник навчального закладу.