Як пройшла 35 сесія міської ради Кам’янського

4 вересня міська рада Кам’янського провела 35 сесію. Засідання депутати провели швидко і без обговорень. Всі питання депутати приймали майже одноголосно.

Лікарні Кам’янського у власність міста

Дев’ять лікарень Кам’янського знаходились у власності Дніпропетровської обласної ради. Серед них – дитяча лікарня, психіатрична, міська стоматологія. Втім, незважаючи на підпорядкування, останні декілька років лікарні утримувались коштом міської скарбниці.

Але лікарні управлялись керівниками, призначенними з області. На серпневій сесії Дніпропетровської обласної ради було вирішено віддати лікарні під управління громади Кам’янського. А 4 вересня депутати міськради Кам’янського проголосували за прийняття лікарень у власність міста.

2,5 мільйони на лавки та електроопалення

Залишки державної субвенції, а це 2,5 мільйони гривень розподілили на лавки та електроопалення, а також трохи додали на будівництво міні-футбольного поля в одній із шкіл міста. Як пояснював секретар міської ради Олександр Залевський, субвенція лишилась з минулорічної проплати Кабміну. З огляду на те, що процес встановлення електроопалення в місті призупинили, хотіли розподілити гроші інакше, але уряд наполягав. Таким чином гроші підуть на встановлення індивідуального електроопалення для пільговиків.

Нові спортмайданчики

Для встановлення спортивних майданчиків у Дніпропетровській області уряд виділи 15 мільйонів гривень. В Кам’янському встановлять два багатофункціональних спортмайданчика. Згідно рішення міськради, проектні роботи оплатять з міської скарбниці, а вже будівництво оплатять з державного бюджету. Майданчики встановлять біля адміністрації Дніпровського району на лівому березі та поряд із дитсадком № 42 у Карнаухівці.

Соціальне житло для переселенців

Нарешті закінчується будівництво та обладнання соціального гуртожитка для переселенців в Кам’янському. В Україні шостий рік йде війна на Донбасі і через російську агресію, мільйони людей були вимушені покинути свої будинки, аби не загинути від обстрілів з гармат і танків окупанта. Прифронтова Дніпропетровська область прийняла найбільше біженців та досі деякі з них не можуть знайти притулок. Для цих людей міська рада Кам’янського виділила та відремонтувала будівлю на проспекті Конституції, 32. Гроші на ремонт взяли з німецьких ґрантів. На 35 сесії депутати міськради ухвалили виділити ще 700 тисяч гривень з міської скарбниці на завершення робіт. Вже скоро перші переселенці зможуть отримати новий дім.

Приєднання Карнаухівки 

В той же день, коли проходила 35 сесія міської ради, в Карнаухівці депутати прийняли важливе рішення – почати процес громадських обговорень щодо приєднання село до територіальної громади Кам’янського. Хоча це рішення Карнаухівської селищної ради, ми вирішили, що воно варте місця у ТОПі найважливіших рішень, ухваленних 4 вересня. Таким чином, якщо жителі Карнаухівки погодяться приєднатись до Кам’янського, то селище перетвориться у старостинський округ. Селяни обиратимуть власного старосту, який представлятиме їх інтереси у Кам’янському виконавчому комітеті, а на виборах голосуватимуть за депутатів та мера всього міста.