Як в Кам’янському відзначать День захисника України: розклад

14 жовтня, на Покрову кам’янчани разом з усією державою святкуватимуть День захисника України. В нашій країні це свято традиційне – саме 14 жовтня вважається також Днем українського козацтва та днем створення Української повстанської армії, яка боролась за незалежність держави у 40-50-х роках минулого століття.

В Кам’янському урочисті заходи стартують 12 жовтня. О 10 годині на проспекті Свободи проведуть мітинг, який завершиться покладанням квітів біля монументу захисників України.

Цього ж дня об 11-й годині у Музеї історії міста відкриється виставка фотографій матерів загиблих героїв у національному вбранні «Ось мати твоя».

Після цього пройде церемонія покладання квітів до меморіальної стели комплексу поховань військовослужбовців на цвинтарі у Південному районі міста.

У лівобережному парку о 14:00 почнеться другий міський етнофестиваль «Кам’янська Покрова-2019».

11 жовтня з 12 години у селищі Дніпробуд в районі стадіону «Буревісник» відзначатимуть свято справжніх чоловіків спортивно-патріотичним фестивалем «Козацький гарт».

Також протягом місяця з нагоди Дня захисника України у бібліотеках Кам’янського пройдуть патріотичні години,  історичний екскурс «Лине слава козацька з далеких віків», урок гідності «Ми козаки за визначенням долі!», а для найменших відвідувачів у дитячій бібліотеці підготували історичні пригоди з перешкодами «Як малі козаки на Січ ходили», а в освітніх закладах відбудуться благодійна акція «Для тебе, мій захисник», інформаційно-патріотичні лінійки й міські змагання з військово-прикладного багатоборства серед учнів шкіл.