Архів категорії: Кам’янське

Камʼянське проводить в останню путь солдата Сергія Носенка

9 квітня поблизу населеного пункту Хатнє на Харківщині загинув старший солдат Сергій Миколайович Носенко. 

Вся громада Камʼянського, міська рада, виконавчий комітет та особисто міський голова  висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.

Сергій Носенко народився 6 червня 1973 року в м. Дзержинськ, закінчив місцеву школу. Тривалий час працював на КП «Іркліївський ККП».

У квітні 2024 року став на захист України та її народу.

У нього залишилися дружина, син і донька, батьки та сестра.

Панахида пройшла в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ. Поховали воїна на Алеї Героїв кладовища по вул. Весняній.

Доземний уклін воїну-захиснику!

Вічна пам’ять і слава Герою!

Каратисти з Камʼянського вибороли 11 медалей на чемпіонаті у Кривому Розі

18 квітня у Кривому Розі відбувся відкритий чемпіонат міста з кіокушин карате серед дітей, юнаків, дівчат та юніорів. У змаганнях взяли участь спортсмени із Запорізької, Дніпропетровської та Миколаївської областей.

Кам’янське на турнірі представляли 12 вихованців відділення кіокушин карате ДЮСШ №4. Спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки та здобули 11 нагород: 6 золотих, 2 срібні та 3 бронзові медалі.

Переможцями та призерами стали:

1 місце — Єгор Кашира, Софія Філіп’єва, Поліна Никифорова, Назар Сизов, Соломія Головій, Іван Пшеничний;

2 місце — Мар’яна Кашира, Кіріл Бублик;

3 місце — Дмитро Надемський, Кирило Харенко, Артем Конечний.

В боях на Харківщині загинув камʼянчанин Олександр Василенко

13 лютого поблизу населеного пункту Борівське на Харківщині загинув солдат Олександр Юрійович Василенко. 

“Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника”, – розповів про сумну звістку міський голова Білоусов.

Олександр Василенко народився 18 червня 1983 року в Кам’янському. У 2001 році закінчив СПТУ №22. Тривалий час працював на АТ «ДНІПРОАЗОТ».

У травні 2024 року став на захист України та її народу.

У нього залишилися дружина та син. 

Панахида відбудеться 21 квітня о 14:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ. Поховають воїна о 15:00 на Алеї Героїв кладовища по вул. Весняній.

Доземний уклін воїну-захиснику!

Вічна пам’ять і слава Герою!

У Камʼянському пройшов 10-й ювілейний Кубок пам’яті Захисників та Захисниць України з козацького двобою

У спортивному комплексі «Прометей» пройшов 10-й ювілейний Кубок пам’яті Захисників та Захисниць України з козацького двобою.

Турнір був започаткований ще у 2016 році за ініціативи громадської організації «Патріот-2015» та голови міського осередку з козацького двобою Антона Єрмашкевіча. Він об’єднує спортивну міць та шану до подвигу наших воїнів.

Про подію розповів у дописі міський голова Андрій Білоусов.

“Цьогоріч змагання зібрали понад 100 учасників із нашої області та різних куточків країни. Козацький двобій — це наше національне єдиноборство, що базується на традиціях козацтва та поєднує в собі найефективніші елементи ударної техніки і боротьби.

Дніпропетровщина наразі є провідною в Україні у цьому виді спорту, а в самому Кам’янському цей напрямок розвивається дуже активно.

Ми щиро пишаємося нашими спортсменами, серед яких є чемпіони України та світу, що своєю майстерністю прославляють наше місто.

Підтримка таких ініціатив та молодіжного спорту загалом залишається для мене пріоритетом. Для молоді спорт це не лише фізичний розвиток, а й школа стійкості, дисципліни та формування характеру.

Висловлюю подяку організаторам за багаторічну відданість справі, а також тренерам та всім учасникам, які своєю волею до перемоги та спортивним духом демонструють справжню міць українського народу”, – сказав Білоусов.

Допомога для лікарень та соцустанов: Камʼянське отримало черговий гуманітарний вантаж від міста-партнера Вупперталь

До Кам’янського надійшов черговий гуманітарний вантаж від міста-партнера Вупперталь загальною вагою 10 тонн. Ця допомога є надзвичайно важливою та своєчасною, адже вона зосереджена на практичній підтримці щоденної роботи наших лікарень та соціальних установ. 

Про це розповів міський голова Камʼянського Андрій Білоусов. 

“Ми отримали велику кількість крісел колісних, у тому числі з електроприводом, а також електроскутери, ходунки та милиці. Сотні комплектів постільної білизни, понад сотню одиниць медичного одягу, спеціалізовані лікарняні ліжка, тумбочки та необхідні медичні засоби.

Така підтримка є вагомим ресурсом для мешканців із соціально вразливих категорій, та суттєвою допомогою для наших медичних закладів. 

На сьогодні міські лікарні працюють із великим навантаженням, забезпечуючи лікування та реабілітацію не лише мешканців Кам’янського, а й великої кількості вимушених переселенців  та цивільних осіб, які постраждали внаслідок воєнних дій. 

Традиційно наші німецькі друзі подбали і про найменших, передавши дитячий одяг та іграшки, які будуть розподілені через соціальні служби. 

Зворушливим доповненням до вантажу став український прапор із написом «Вупперталь – Кам’янське», на якому жителі міста-партнера разом із нашими переселенцями залишили найтепліші побажання. Щиро вдячний громаді Вупперталя за системну допомогу, конкретні дії та людяний зв’язок, який ми відчуваємо попри велику відстань. Разом ми сильніші!”, – зазначив Білоусов.

Міський голова Камʼянського та ГО “Бджола” передали бійцям 1-го штурмового батальйону полку «Айдар» партію допомоги

Міський голова Камʼянського Андрій Білоусов зустрівся з нашими захисниками — бійцями 1-го штурмового батальйону полку «Айдар». 

“Це підрозділ із великою історією та звитягою, він був створений у 2014 році як добровольче формування. У лавах «Айдару» сьогодні захищають Україну чимало наших земляків. Оскільки батальйон нещодавно масштабувався до полку, у бійців є потреба в додатковому доукомплектуванні та речах першої необхідності”, – розповів мер Камʼянського.

Як, зазначив Білоусов, представники міської ради спільно з ГО «Бджола» та благодійним фондом «Покрова Хаб» підготували допомогу згідно із запитами самих оборонців.

Передали воїнам генератор, зарядні станції, антени для рацій та амуніцію. Також забезпечили підрозділ маскувальними термоплащами, спеціальними костюмами та сітками. Допомога включає значну кількість медикаментів, зокрема турнікети, кровоспинні, протизапальні та протизастудні засоби, а також запаси їжі швидкого приготування. 

“Дякую воїнам за службу та звитягу.

Підтримуємо наших захисників та оперативно реагуємо на їхні звернення.

Кам’янське поряд!”, – зазначив Білоусов.

Захищаючи Україну загинув камʼянчанин Олександр Вау

27 січня 2025 року в бою поблизу Курахового на Донеччині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув солдат Олександр Артурович Вау. 

Сумною звісткою поділився міський голова у дописі в своєму телеграм-каналі 

“Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника”, – сказав Білоусов.

Олександр Вау народився 16 вересня 1996 року в Кам’янському. У 2015 році закінчив СПТУ №24. Працював на Кам’янському цементному заводі.

Упродовж 2016-2017 років проходив строкову військову службу, боронив країну в зоні проведення АТО/ООС. У перші дні повномасштабного вторгнення знову став до лав Збройних сил. У нього залишилися дружина, мати та сестра. 

Панахида пройшла 17  квітня в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ.

Поховали воїна на Алеї Героїв кладовища по вул. Весняній.

Доземний уклін воїну-захиснику!

Вічна пам’ять і слава Герою!

У Камʼянському нагородили переможців інтелектуальних змагань «VIVA! Найрозумніші!»

У Камʼянському нагородили переможців інтелектуальних змагань «VIVA! Найрозумніші!». Про захід розповів міський голова Камʼянського Андрій Білоусов. 

“Гордість та захват — ті емоції, які щоразу відчуваєш під час церемонії нагородження переможців інтелектуальних змагань «VIVA!

Найрозумніші!». 

Цей рік став справжнім проривом для освітньої галузі Кам’янського. Попри всі виклики, ми не просто тримаємо позиції, а значно випереджаємо результати минулих років. Сьогодні на основній сцені театру імені Лесі Українки відзначили 161 переможця.

Разом із юними науковцями нагородили педагогів та заклади освіти, чия професійність стала фундаментом для цих високих результатів.

Масштаби здобутків вражають: у міських етапах олімпіад взяли участь майже 1000 школярів, і кожен третій із них став переможцем. На обласному рівні понад половина наших учасників вибороли призові місця. 

Традиційно високу планку тримають і юні науковці Кам’янського в Малій академії наук, підтверджуючи свій інтелектуальний статус. Географія перемог наших дітей вже давно вийшла за межі країни.

Вони гідно представляють Кам’янське на престижних міжнародних платформах, таких як «I-FEST 2026», «GENIUS Olympiad Ukraine», «REGENERON ISEF UKRAINE» та «Inventorua». 

За кожним результатом стоїть щоденна наполеглива робота учнів, педагогів, батьків. Я дякую за цю працю! Вдячність партнеру церемонії — громадській організації «Бджола» — за традиційну підтримку молоді та подарунки для переможців.

У Кам’янському живе неймовірна молодь.

Їхня обдарованість і жага до знань — найкращий доказ того, що майбутнє нашого міста та країни обов’язково буде успішним”, – зазначив Білоусов.

Камʼянське передало нашим бійцям на Запорізькому напрямку портативні зарядні станції

Камʼянське вкотре підтримує наших воїнів, які захищають Україну від ворога. Міський голова Андрій Білоусов разом із представниками громадської організації «Бджола» передали портативні зарядні станції для бійців підрозділу активних дій ГУР МО України «Kraken», які виконують завдання на Запорізькому напрямку.

Це важливе обладнання необхідне для забезпечення безперебійної роботи техніки в польових умовах — підзарядки радіостанцій, ноутбуків, засобів зв’язку та акумуляторів дронів. 

“Вдячний воїнам за службу і відданість Україні. Бажаю успішного виконання завдань і якнайшвидшого повернення додому живими та неушкодженими!”, – сказав Білоусов.

У Камʼянському провели захід з озеленення території, приурочений до Всеукраїнського дня довкілля

У Камʼянському провели захід з озеленення території, приурочений до Всеукраїнського дня довкілля. Міський голова Андрій Білоусов разом із працівниками департаменту екології, мешканцями громади, учнівською та студентською молоддю та представниками громадської організації «Бджола» висадили дерева та кущі у зеленій зоні навпроти залізничного вокзалу на проспекті Свободи. 

Про подію розповів міський голова.

“Це ворота нашого міста, і важливо, щоб ця ділянка була охайною, доглянутою та зеленою.

Традиційно проводимо подібні екологічні акції. Щороку навесні та восени у Кам’янському  висаджуємо близько 1000 зелених насаджень.

Приємно бачити активну участь молоді.

Коли юнаки та дівчата власноруч долучаються до благоустрою, вони більше відчувають свою причетність до розвитку громади та цінують міський простір.

Дякую кожному, хто долучився до цієї ініціативи. Це важливий внесок у покращення екологічного стану нашого міста та формування культури дбайливого ставлення до довкілля”, – зазначив мер.