Архив рубрики: ВР КМР

Гуртожитки «ДМК» передано на утримання комунальному підприємству «Добробут»

На баланс міста Камʼянське передаються 5 гуртожитків без виконання капітальних ремонтів, які раніше були на балансі «ДМК». Згідно рішення суду від 08.12.22 дані гуртожитки повинні бути прийнятими у власність міста на найближчому засіданні сесії Кам’янської міської ради.

Серед гуртожитків, де мешкає найбільше людей — дві дев’ятиповерхівки у селищі Будівельників по вулиці Астраханській.

Сьогодні, 8 грудня, було проведене екстрене засідання комісії ТЕБ та НС, на якому прийнято ряд рішень, а саме:

  Функції управителя переданих гуртожитків передано комунальному підприємству Камʼянської міської ради «Добробут;

  Комунальному підприємству «Аульський водовід» заборонено відключення мешканців даних гуртожитків від водопостачання та водовідведення до моменту укладення з ними персональних договорів;

  відтермінувати ДТЕК відключення місць загального користування від електропостачання до укладення КП КМР «Добробут» відповідного договору по містам загального користування.

Також сьогодні, 8 грудня, керівником департаменту ЖКГ міськради спільно з керівниками задіяних комунальних підприємств було проведено виїзну зустріч з мешканцями даних гуртожитків. За результатами зустрічі, не чекаючи офіційного рішення сесії, дані гуртожитки будуть забезпечені всіма необхідними комунальними послугами вже відзавтра, з 09.12.2022 року.

За попередніми підрахунками, щоб утримувати на базовому рівні ці будівлі, Кам’янському доведеться виділити із міського бюджету не менш ніж 10 мільйонів гривень.

В Камʼянському комунальники закликають містян утриматись від поїздок на авто

Через складні погодні умови (дощ та ожеледиця) представники комунальних служб Камʼянського закликають водіїв сьогодні, 8 грудня, за можливості утриматися від поїздок на власних авто.

В місті, на жаль, громадський транспорт також працює із затримками.

На промерзлій землі дощ одразу замерзає, комунальні служби та посипальна техніка працюють на повну.

Нагадаємо, вже з 6-ї ранку на дорогах державного значення Дніпропетровської області працюють 16 одиниць дорожньої техніки.  Обробляють та розчищають автодороги у тих районах області, де почалися опади у вигляді снігу.

В Камʼянському завершується плановий ремонт покрівлі будинку на вул. Камчатській

В Кам’янському продовжуються планові ремонти багатоповерхівок. Так, 

наприклад, комунальники завершують роботи із ремонту покрівлі будинку,  що знаходиться під наглядом компанії, за адресою: вулиця Камчатська, 2.  

Працьовиті майстри комунального підприємства «Добробут» продовжують ремонтувати покрівлі будинків для комфортного життя камʼянчан, незважаючи на складнощі.

Наразі роботи із ремонту знаходяться на фінальній стадії.

Комунальники усунули масштабні аварії на тепломережах Камʼянського

На вечір 6 грудня комунальники змогли усунути усі масштабні аварії на тепломережах Кам’янського. На даний момент залишилося декілька десятків точкових поривів. Усі вони розташовані на правому березі.

Про це розповів Дмитро Губський, директор Департаменту ЖКГ та капітального будівництва Камʼянської міської ради. Сьогодні, 7 грудня, комунальні працівники займалися усуненням аварій за наступними адресами:

— проспект Свободи, 56 та 91;

— вул.Лисенка, 67;

— вул. Спортивна, 13/63;

— вул. Павлівська, 97.

КП «Добробут» відновлює покрівлю будинку на проспекті Гімназичному

До комунального підприємства «Добробут» щодня надходять заявки на ремонти в багатоквартирних будинках, які знаходяться під обслуговуванням підприємства. Кожну з них в управлінській компанії уважно розглядають та формують пріоритетність. 

Так, сьогодні, наприклад, бригада майстрів за допомогою використання важкої техніки — крана, зробила демонтаж фронтону між під’їздами будинку за адресою проспект Гімназичний, 69. Також було знято поламані частини покриття та поступово встановлюють нові, щоб відновити покрівлю будинку.

У Камʼянському встановили «розумні» зупинки

На деяких зупинкових павільйонах громадського транспорту Камʼянського встановлені стовпи з USB-роз’ємами для заряджання гаджетів. Тож якщо в цьому районі буде світло, то ними можна буде скористатися. У Кам’янському є 3 таких «розумних» зупинки:

— біля міської бібліотеки (проспект Шевченка, 14).

— зупинка «Диспетчерська» (лівий берег).

— зупинка на В’ячеслава Чорновола (Соцмістечко).

В Камʼянському продовжується плановий ремонт підʼїзду на вул.Матросова, 74

В Кам’янському продовжуються планові ремонти багатоповерхівок. Так, наприклад, сьогодні, 6 грудня, керівництво комунального підприємства «Добробут» перевірило якість виконання поточного ремонту на одному з будинків за адресою вул.Матросова, 74 (6 підʼїзд), що знаходиться під наглядом компанії. За цією адресою було проведено комплексний ремонт під’їзду: маляри підприємства зробили очищення стін від старого нашарування та вирівняли поверхню. Після чого  нанесли кілька шарів шпаклівки та ґрунтування.  Після цього вже почнеться побілка та фарбування стін та сходів. Мешканці підʼїзду вдячні за проведені роботи майстрам підприємства.

Які планові роботи виконувалися комунальниками 6 грудня

Сьогодні, 6 грудня, майстри комунального підприємства «Добробут»працювали за наступними адресами:

Пр. Аношкіна, 57- 23 – виконали закриття сухового вікна;

Пр. Свободи, 56- 59 – було виконано ремонт покрівлі;

пр. Аношкіна, 148, 108 – виконано скління вікон;

пр. Свободи, 67 – провели закриття сухових окон, перевірили роботи випуску;

Центр, лівий берег – провели перевірку доступів, обстежили інженерні мережі;

Центр, Черемушки – провели обстеження доступів;

Вул. В. Стуса, 6 (4підʼїзд) – виконується ремонт під’їзду;

Вул. 8 Березня, 13 (4підʼїзд) – проводиться ремонт вхідної групи;

Пр. Наддніпрянський, 1Б (1підʼїзд) – виконується ремонт під’їзду;

Вул. І. Франка, 16 (3підʼїзд) – виконується ремонт під’їзду;

МВК, Центр, Черемушки – відновлення,обстеження;

Соцмісто, БАМ – відновленняосвітленнясходів.

Працівники КП “Добробут” виконують ремонт покрівлі на пр.Металургів

Часом реконструкція старої покрівлі — доволі непросте завдання, яке іноді навіть складніше, ніж покласти нову.

І чим старіше покриття, тим більше уваги йому потрібно. Бригада майстрів комунального підприємства “Добробут” виконує ремонт покрівлі єврорубероїдом за адресою пр. Металургів, 2️.

Євроруберойд є одним з найбільш затребуваних і якісних матеріалів, що застосовуються при влаштуванні або ремонті плоскої покрівлі.

Як складається ситуація із водо- та електропостачанням на лівобережній частині Камʼянського

У зв’язку з масованою ракетною атакою на об’єкти енергетичної інфраструктури, знеструмлено споживачів лівобережної частини України, у тому числі знеструмлено і мешканців лівобережної частини Кам‘янського.

Без живлення також залишилась лівобережна котельня, що призвело до припинення подачі теплоносія.

З метою збереження цілісності теплових мереж, у зв’язку з мінусовою температурою повітря, працівники комунальних служб міста здійснюють аварійний злив теплоносія.

На даний момент КП «Аульський водовід» знайшло можливість подачі питної води до мешканців Лівобережжя, але ситуація може змінюватися, тому про всяк випадок міська влада рекомендує камʼянчанам залишити запаси питної води.

Про подальшу ситуацію в мерії обіцяють проінформувати додатково.