У Кам’янському відкрилиі малий груповий будинок «Щасливе майбутнє»

Сьогодні, 1 червня, Кам’янське відвідали начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак та голова облради Микола Лукашук.

Вони взяли участь у відкритті малого групового будинку «Щасливе майбутнє» на Лівобережжі міста. На заході також були присутні міський голова Андрій Білоусов і начальник Кам’янської районної військової адміністрації Олег Гапіч.

«Тут виховуватимуться діти-сироти, малеча, позбавлена батьківського піклування, діти з інвалідністю.

Умови – максимально наближені до сімейних. Затишні кімнати, зони для навчання та відпочинку. Втім головне – соціалізація, підтримка, індивідуальний підхід до кожної дитини. Колишні інтернати не могли всього цього забезпечити. 

Заклад зможе прийняти 10 вихованців. Нині є вже 7. Із дітьми працюють 6 вихователів, соціальні педагоги. Можливо, хтось з дітей з часом повернеться в біологічну родину. Або знайде нову, люблячу сімʼю. 

У 2021 році на Дніпропетровщині було збудовано 6 малих групових будинків. Потім – повномасштабна війна. Поступово працюємо в цьому напрямку далі, адже в нинішніх умовах дітям особливо потрібні турбота й піклування.

«Щасливе майбутнє» – так називається заклад. Вірю, що майбутнє в його вихованців справді буде щасливим. У вільній, сильній, незалежній Україні», — зазначив Микола Лукашук.