У Кам’янському відзначили День міста

14 вересня у Кам’янському пройшла маса святкових заходів, присвячених 269-річчю міста. Цього року День міста був насиченим подіями. Городяни брали участь в історичному квесті, встановили гастрономічний рекорд, зафіксований у Книзі рекордів України під час фестивалю вуличної їжі «Смаколик-fest», виклавши найбільший герб міста з 2000 кексів.

У День народження міста очільник Кам’янського Андрій Білоусов разом із містянами відкрив ряд нових об’єктів інфраструктури. Зокрема, почав працювати перший комунальний 3D кінозал на 80 глядацьких місць, створений на базі кіноконцертного залу «МИР». Було відкрито інклюзивно-ресурсний центр «Сузір’я», де діти зможуть отримувати всю необхідну допомогу від фахівців. Відкрили також нові футбольні міні-поля зі штучним покриттям в трьох школах міста: №24, №19 і в ліцеї №1. Також на День міста відкрився побудований з нуля дитячий садок «Веселий вулик» №27 в селищі Романкове. Ще одним подарунком для жителів стало відкриття нового скверу по вулиці Глаголєва.

Увечері на площі Петра Калнишевського для кам’янчан із концертною програмою виступали творчі колективи міста та співачка Гайтана.

Усіх жителів зі сцени за традицією привітав міський голова Андрій Білоусов.

«Сьогодні День народження у кожного із нас, тому що наше місто – це наш спільний дім. Ми відкрили багато важливих об’єктів, завдяки яким місто стало ще красивішим і краще. Все це зроблено вашими руками. Я бажаю всім щастя і міцного здоров’я, а також процвітання Кам’янському. Зі святом!», – сказав міський голова.

Завершилося святкування грандіозним салютом.

15 вересня, святкова програма, присвячена Дню міста, продовжилася. У лівобережному парку відбулася весільна  церемонія. Міський голова Андрій Білоусов привітав молодят, які уклали шлюб в День народження міста.

Команди-переможці змагань з пейнтболу, які весь день проходили на території лівобережного парку отримали нагороди від міського голови.

Також під час культурно-розважальної програми міський голова привітав зі святом і жителів «55-го блочка».