Центр суспільного розвитку “ІНТЕР-АКЦІЯ” в жовтні провів соціальне дослідження у місті Кам’янському перед місцевими виборами 25 жовтня.

Відповідаючи за запитання “За яку з партій Ви б проголосували, якби вибори міської ради відбулися у найближчу неділю?”

Лідером підтримки виборців залищається політична партія “СЛУГА НАРОДУ” за яку готові віддати свій голос 25,3% серед тих, хто визначився з вибором, на другому місці партія “Бджола” з 14,7%. На третьому місці партія Опозиційна платформа “За Життя” з 11,3% підтримки респондентів. Далі йдуть партії: ВО “Батьківщина”8,2%, “Блок Вілкула “Українська перспектива”7,2%, партія “За Майбутнє”5,3%, ВО “Свобода” – 5,2%, партія “Пропозиція”5,2%. Інші партії мають менше 4% і не долають прохідний бар’єр у 5% голосів. Поки не визначилось з вибором 8,8% опитаних.

Рейтинг кандидатів в мери теж не здивував.

Лідером підтримки виборців є кандидат Дмитро Шабля від партії “СЛУГА НАРОДУ” з підтримкою 30,7% виборців, друге місце очікувано займає діючий міський голова Андрій Білоусов від партії “Бджола” з 25,2% опитаних, на третьому місці Максим Голосний від партії ВО “Батьківщина”, у нього 11,2%, далі йде Олександр Дубінін від партії “За Майбутнє”  з 9,6% підтримки, у інших кандидатів менше 9%. Сергій Павлюк від “Блоку Вілкула “Українська перспектива”8,4%, Олександр Залевський від ВО “Свобода” – 8,3%, Андрій Іванченко від партії “Сила людей” 2,9%, інші кандидати набирають менще 2%. Не визначились зі своїм голосом ще 13,4% виборців.

Дослідження на замовлення Інституту публічної політики та консалтингу “Інполіт” проводилось 15-16 жовтня 2020 року серед жителів Кам’янського старше 18 років, які будуть приймати участь у місцевих виборах. В опитуванні прийняли участь 1678 респондентів.  Статистична похибка не перевищує 2,6%